Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam serdecznie Brać rowerową
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam serdecznie wszystkich i każdego z osobna fanów rowerów. Jestem z Nałęczowa, jeżdżę po okolicach wybierając polne drogi, nie za wiele bo czas na więcej nie pozwala. Dwa kółka jakie posiadam to Kross Level A3. Pozdrawiam
Witam
Ludzie z forum na ustawkach często zahaczają o Nałęczów.
Tak często,że pojawiają się komentarze..."znowu ten Nałęczów" Confusedhock:

witamy :-P
Witaj Andrzeju!
Cześć Andrzej :-D
Witaj Andrzeju. To może jeszcze zaskoczysz nas jakąś ciekawą trasą w okolicach Nałęczowa :-D
Jakub P. wita Smile
Witaj Andrzeju ;-) .Zapraszamy na wycieczki,szczególnie do Nałęczowa :mrgreen: .
Witaj!
Może teraz będzie dwóch przewodników po naszych "ulubionych" okolicach? :mrgreen:
Dziękuję za miłe przyjęcie Smile
Hehe nie spodziewałem się tak częstych odwiedzin Szanownego grona w naszych okolicach. Traski jakieś tam są głównie na Wojciechów => Gaje wszelkiej maści oraz jak mam mniej czasu to w stronę Piotrowic Drzewc. Chętnie się podepnę pod jakieś wyjazdy (oby czas pozwolił) oraz jak będę w stanie to poprowadzę po okolicach Wink Jednocześnie mam nadzieję że ten sezon będzie dla mnie bardziej owocny niż poprzedni (który zacząłem 12 sierpnia zakupem roweru po 3 letniej przerwie i tylko 700 km udało mi się wykręcić). Pozdrawiam
Stron: 1 2