Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 9.02, 18:30 - Skoki narciarskie na IO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Hej

Czy są tu jacyś fani skoków narciarskich? Ja jeszcze przed erą Małysza oglądałem Turnieje Czterech Skoczni, a od 2000/2001 to już wszystko jak leci Big Grin Od pięciu lat dużo mniej w tym siedzę, ale czasami lubię zerknąć.

Do rzeczy: w niedzielę konkurs na K-95, dziś Stoch na pierwszym treningu drugi, pozostałe dwa zdecydowanie wygrał. Można się ustawić, przyjąć doustnie jakieś endorfiny w płynie i podrzeć ryja do telewizora. Zarezerwowałbym jakiś stolik w pubie (np. w Księżycowej, ale wolę gdzie indziej), tylko muszę wiedzieć czy i ile osób jest chętnych Smile
Ja jestem chętny :-)
Przed Małyszem, to wiadomo, oglądało się TCS, bo nic innego nie było transmitowane. W sezonie 2000/2001 pamiętam jak zwalnialiśmy się z lekcji i siedzieliśmy w bibliotece oglądając konkursy np. w Hakubie, bo były w godzinach porannych. Za czasów Małysza obowiązkowo konkurs w TV, a dopiero potem inne obowiązki, teraz zdecydowanie rzadziej oglądam, ale konkurs olimpijski warto by zerknąć.
damian.s napisał(a):Za czasów Małysza obowiązkowo konkurs w TV, a dopiero potem inne obowiązki
Hehe, w niedzielę to rosół, schabowy i Małysz to był zestaw obowiązkowy Wink
damian.s napisał(a):teraz zdecydowanie rzadziej oglądam, ale konkurs olimpijski warto by zerknąć.
No właśnie, zawsze to jakaś okazja żeby się spotkać i posiedzieć w doborowym towarzystwie Wink
KermitOZ napisał(a):Można się ustawić, przyjąć doustnie jakieś endorfiny w płynie i podrzeć ryja do telewizora. Zarezerwowałbym jakiś stolik w pubie
Może w Tifosi ;-)
damian.s napisał(a):Przed Małyszem, to wiadomo, oglądało się TCS
Z udziałem Piotra Fijasa. W tamtych czasach było także wielu świetnych zawodników ( Matti Nykänen, Jens Weißflog )
KermitOZ napisał(a):zawsze to jakaś okazja żeby się spotkać i posiedzieć w doborowym towarzystwie Wink
Słuszna koncepcja Prezesie :mrgreen:
mariobiker napisał(a):Z udziałem Piotra Fijasa. W tamtych czasach było także wielu świetnych zawodników
Skoków Fijasa nie pamiętam, trochę za mały byłem – on karierę zakończył chyba w 1989r.
Ale Jens Weissflog, Andreas Goldberger, Masahiko Harada, Kazuyoshi Funaki, Dieter Thoma, Espen Bredesen, Jaroslav Sakala i jeszcze parę innych nazwisk przewijało się w latach 90-tych :-) No i Jane Ahonen, skaczący do dzisiaj, a w latach 90-tych w tej charakterystycznej masce.
Koledzy moi mili, a ja powiem tak....
Wzielibyscie sie za jakakolwiek aktywnosc fizyczna, a nie bezproduktywne gadanie o losiach, sarnach, jezach i innych pierdolach, wlaxznie z siedzenie przed TVi gapieniem sie na skoki.
To raz.
Dwa -koledzy?
jaki alkohol? jaki alkohol wam w glowie?, chcecie byc jak te kurczaki?, chcecie byc popychani na ulicy orzez kazdego? Wiecie ze przy waszej masie, kazde takie popchniecie grozi upadkiem....
Takze tak, dorosli jestescie, zrobicie jak uwazacie, ja was tylko lojalnie uprzedzilem....
Bart napisał(a):jaki alkohol? jaki alkohol wam w glowie?, chcecie byc jak te kurczaki?, chcecie byc popychani na ulicy orzez kazdego? Wiecie ze przy waszej masie, kazde takie popchniecie grozi upadkiem....
Barteczku miło, że tak troszczysz się o nas :-) Pamiętaj jednak, że im większa masa zostanie wprawiona w ruch tym szybciej (i boleśniej) spotka się z podłożem :-P
Bartq nie każdy ma małą masę :-) A mniejszych weżmiemy w opiekę
mariobiker napisał(a):Pamiętaj jednak, że im większa masa zostanie wprawiona w ruch tym szybciej (i boleśniej) spotka się z podłożem
Kolego, co miałeś z fizyki? :-P
Velo napisał(a):mariobiker napisał/a: Pamiętaj jednak, że im większa masa zostanie wprawiona w ruch tym szybciej (i boleśniej) spotka się z podłożem

Kolego, co miałeś z fizyki?
A kolega ma ochotę dorobić na korepetycjach :-P czy pisze pamiętnik.
Stron: 1 2 3