Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Endomondo rywalizacja: Lublin 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam do rywalizacji "Lublin 2014" jeśli ktoś sie bawi w Endomondo - celem jest największa liczba przebytych kilometrów w roku 2014. Rywalizacja obejmuje dziedziny jazdę na rowerze, MTB i kolarstwo. Zapraszam.

http://www.endomondo.com/challenges/12856204

Wiem że wielu też korzysta z np Stravy no ale moze ktoś zechce sie przyłączyć przed nowym sezonem Wink
Velo napisał(a):Wiem że wielu też korzysta z np Stravy
No właśnie niewielu, co dziwi, bo to dużo lepsza apka od endomondo, z którego korzysta na pewno o wiele więcej forumowiczów niż ze Stravy Smile
KermitOZ napisał(a):dużo lepsza apka od endomondo

Mam Strave równolegle zainstalowaną i zgodzę sie że lepsza, ale zauważyłem że endo po kilku ostatnich aktualizacjach trochę sie rozwinęło. No i plus za popularność wsród użytkowników.
Velo napisał(a):Zapraszam do rywalizacji "Lublin 2014" jeśli ktoś sie bawi w Endomondo - celem jest największa liczba przebytych kilometrów w roku 2014. Rywalizacja obejmuje dziedziny jazdę na rowerze, MTB i kolarstwo. Zapraszam.

(...)

No cóż, będziesz musiał mi uwierzyć na słowo, a właściwie na licznik :-D Jakoś nie mogę zebrać się na uruchomienie i korzystanie z jakiejś aplikacji, ale skrzętnie notuję km. (jeżdżę na dwóch rowerach)
Jurek S napisał(a):No cóż, będziesz musiał mi uwierzyć na słowo

[Obrazek: comment_VxB9iblZFKz7rCkJQ0w5gPXMnRt9r059.jpg]

maYkel

Jedni idą na ilość, inni na jakość... ;-)
maYkel napisał(a):Jedni idą na ilość, inni na jakość... ;-)
W ubiegłym roku szedłem na jakość, a wyszło tak, że i ilość wyszła pokaźna Wink No, ale ja jestem jedyny w swoim rodzaju ;-)
Macie mnie Wink
KermitOZ napisał(a):No, ale ja jestem jedyny w swoim rodzaju
Jak przystało na Prezesa RL ;-)