Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje Forumowe (propozycja)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
mariobiker napisał(a):
TomaS napisał(a):Ja też czekam na możliwość zamówienia kompletu stroju RL i myślę że będzie to niedługo możliwe.
Wszyscy zainteresowani muszą uzbroić się w cierpliwość. Sprawa strojów RL nie jest tak prosta jak się wszystkim wydaje. Logo RL jest symbolem stowarzyszenia i powielanie go nie jest prostą sprawą. W połowie marca odbędzie się Walne Zebranie Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" na którym Prezes i Zarząd zdecydują gdzie, kiedy i jakie stroje będą zamawiane. Ten post miał na celu sprawdzenie ile osób byłoby zainteresowanych strojami RL. Także tego sprawa rozstrzygnie się po 15 marca.

super !!! ale oby nie stało tak jak rok temu, że stroje były do odbioru w czerwcu ;-) jesli trzeba pomóc w jakikolwiek sposób wyrażam swoje checi i moc asap ;-)
Ja też bym się chętnie pisał na komplet spodenki plus koszulka w rozmiarze L Smile
Pisałbym się na koszulki jedną długi rękaw krótki zamek, drugą krótki rękaw i też krótki zamek oczywiście jeśli jest możliwość lepszej firmy tak jak Mario pisał ;-)
Giggy napisał(a):ale oby nie stało tak jak rok temu, że stroje były do odbioru w czerwcu

Gdy odbierałem od Piotrka był jeszcze maj :-D
I teraz też raczej szybciej nie będzie.
W drugiej połowie marca będzie decyzja RL... zapisy... przyjmowanie pieniędzy...
Jak dobrze pójdzie to zamówienie do konkretnej firmy zostanie złożone na przełomie marca i kwietnia.
Byłoby fajnie gdyby je zrealizowali do końca maja ale na to wpływu już nie mamy.
Tak, że raczej uzbroiłbym się w cierpliwość :-D
Decyzja zapadnie najprawdopodobniej na zebraniu Zarządu, żeby nie czekać do Walnego i uruchomić zamówienia. Myślę, że czas na zamawianie i wpłaty kasy będzie do 20 marca, żeby przed weekendem majowym były stroje. Ok? Big Grin
żeby przed weekendem majowym były stroje. Ok? Big Grin

To jest dobra wiadomość, że będzie można rozpocząć sezon na dobre już w strojach RL ;-)
pasuje ;-)
Hej

Po obejrzeniu strojów kilku firm podjęliśmy decyzję na spotkaniu Zarządu, że tym razem zamawiamy z Atak Sport. Jutro wieczorem, najpóźniej w piątek założę nowy wątek i napiszę dokładnie co i jak (cennik, rozmiarówka, dostępne opcje wykończenia, damskie kroje itd). Czas na składanie zamówień i wpłaty zaliczek będzie do 19 marca, 20 marca złożę zamówienie i na 90% stroje będą u nas przed świętami.

UWAGA:
Podjęliśmy też decyzję o odświeżeniu wzoru. Nie będzie żadnej rewolucji: oczywiście zostaje dominujący kolor pomarańczowy, który będzie zdecydowanie przeważał. Rezygnujemy z jasnych pasków w obecnym kształcie (albo w ogóle), a z przodu będzie duży napis "Rowerowy Lublin", poziomo w dwóch wierszach. Z tyłu duże logo bez zmian. Spodenki pomarańczowe, z napisem z tyłu i logo z boku, okolice wkładki czarne (ja bym chętnie widział całe pomarańczowe, ale chyba dużo osób nie podziela tego pomysłu), czyli raczej bez zmian.

I w związku z tym ogłoszenie: Czy znajdzie się kumaty grafik, który w cdr stworzy projekt takich strojów? Proszę o info na pw. Jak widać główna koncepcja już jest, trzeba to "tylko" nanieść i wykończyć ze smakiem Smile

Podsumowując: bądźcie gotowi, że niedługo rusza zamówienie i że stroje będą na święta, wzór będzie lekko zmieniony i potrzebujemy kogoś, kto te stroje zaprojektuje.
KermitOZ napisał(a):Podjęliśmy też decyzję o odświeżeniu wzoru. Nie będzie żadnej rewolucji: oczywiście zostaje dominujący kolor pomarańczowy...

Moja taka mała sugestia, a może zrobić 2 wersje kolorystyczne ? Jeśłi to nie problem, zawsze jakaś miła odmiana poza "faceliftingiem" ;-)
Raczej będzie to problem - pomarańczowy vel marchewkowy Smile kolor to "barwy narodowe" Rowerowego Lublina.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9