Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje Forumowe (propozycja)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Judaas napisał(a):Myślę, że temat koloru można zamknąć bo jest on, jak samo logo, częścią identyfikacji wizualnej Stowarzyszenia
Dokładnie.
Tak samo jak z marką Play kojarzy się fiolet, z Plus- granat, że o Orange nie wspomnę :-D

Spotkałam się z opinią, że czarny, szary i biały to nie kolor :-P Niebieski przygnębia, czerwony budzi agresję, a pomarańczowy jest kolorem wybieranym przez osoby odważne, śmiałe, nie bojące się wyzwań.

Velo nim zaczniesz coś rewolucjonizować, to najpierw daj się w ogóle poznać. Pokaż się na jakichś ustawkach, może coś sam zorganizuj, innymi słowy: zrób coś najpierw dla szeroko pojętej społeczności nie tylko Stow., ale też i forum. Bo jak na razie to widziałam kilka Twoich niewybrednych żartów i nic poza tym.

Edit.
I jeszcze jeden argument przyszedł mi do głowy.
W sklepach jest mnóstwo koszulek w kolorze czerwonym. Są białe, są niebieskie, czarne itd. Natomiast pomarańczowych w zasadzie nigdy nie widziałam. To chyba też wyróżnia Stowarzyszenie i osoby, jeżdżące w tych koszulkach ;-)
Jakub.P napisał(a):Tak ja czerwień jest kolorem Ferrari, tak pomarańcz jest kolorem RL. Moim zdaniem pomarańcz jest kolorem marki RL i nie ma co robić tzw. re brandingu.
Święta racja, choć ja zawsze byłem za innym kolorem ;-)

Dlaczego niepotrzebna jest dalsza dyskusja dotycząca zmian? -> bo wystarczy zajrzeć do KORZENI w jakich bólach to wszystko powstawało...

Jurek S napisał(a):Tak naprawdę są to stroje Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin"(...)
Nie chcę podgrzewać atmosfery, ale nie jest to do końca prawda i dobrze o tym Jurku wiesz, mówiłem o tym nie raz. Powinno być tak jak piszesz, ale nie jest.

maYkel

mraugorzata napisał(a):pomarańczowy jest kolorem wybieranym przez osoby odważne, śmiałe, nie bojące się wyzwań.

[Obrazek: mHM3DMk.gif]
maYkel napisał(a):(...)

Napisałam, że usłyszałam taką opinię :-P
Bo można to interpretować jeszcze tak:
" pomarańczowy stymuluje i łączy ze sobą fizyczność i emocje. Kojarzy się z ciepłem, energią, kreatywnością. Jest radosnym kolorem. W zbyt dużej ilości oznacza frywolność i brak poważnych wartości intelektualnych.
Zastosowanie w biznesie: w niewielkich ilościach jest to jednak najmniej profesjonalny z kolorów."
Źródło :-P

Myślę, że wybrałam tę bardziej pozytywną interpretację :-D
Tom napisał(a):Dlaczego niepotrzebna jest dalsza dyskusja dotycząca zmian? -> bo wystarczy zajrzeć do KORZENI w jakich bólach to wszystko powstawało...
Haha, Tom przytoczył wątek, który przeczytałem kilka dni temu żeby sobie powspominać stare, dobre czasy Big Grin
mraugorzata napisał(a):Velo nim zaczniesz coś rewolucjonizować, to najpierw daj się w ogóle poznać. Pokaż się na jakichś ustawkach, może coś sam zorganizuj, innymi słowy: zrób coś najpierw dla szeroko pojętej społeczności nie tylko Stow., ale też i forum. Bo jak na razie to widziałam kilka Twoich niewybrednych żartów i nic poza tym.
http://www.youtube.com/watch?v=wV2mfoBRWJk Wink

Tom napisał(a):Nie chcę podgrzewać atmosfery, ale nie jest to do końca prawda i dobrze o tym Jurku wiesz, mówiłem o tym nie raz. Powinno być tak jak piszesz, ale nie jest.
Etam, imho dobrze, że nie są to tylko stroje dla stowarzyszonych Smile
Tom napisał(a):(...)

Jurek S napisał(a):Tak naprawdę są to stroje Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin"(...)
Nie chcę podgrzewać atmosfery, ale nie jest to do końca prawda i dobrze o tym Jurku wiesz, mówiłem o tym nie raz. Powinno być tak jak piszesz, ale nie jest.
Pamiętam, ale ja akurat stałem na stanowisko, że mimo iż są to stroje Stowarzyszenia nic nie stoi na przeszkodzie, aby nosili je również niezrzeszeni, którzy identyfikują się z celami RL. Chociaż zawsze będzie zagrożenie, że ktoś jadąc w stroju RL wywinie jakiś numer i może zostać przyczepiona łatka do Stowarzyszenia chociaż de facto ta osoba nie nie musiała być akurat jego członkiem. Ale przyjmujemy to ryzyko kalkulując, że więcej z tego będzie korzyści.
Cytat:
Niebieski przygnębia
Hm,Damian będzie przygnębiony :roll: .
JuraS napisał(a):Cytat:
Niebieski przygnębia
Hm,Damian będzie przygnębiony :roll: .
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
JuraS napisał(a):Cytat:
Niebieski przygnębia
Hm,Damian będzie przygnębiony :roll: .
A tam - fakt, że niebieskie rowery (i niektóre czerwone :mrgreen: ) są najlepsze na świecie nie jest w stanie mnie przygnębić :mrgreen: wręcz przeciwnie :-)
mariobiker napisał(a):
Ex Driver napisał(a):ale idąc dalej to tak mi się nasunęło na myśl że wszystkie ustawki powinny być w strojach "służbowych"
I tak jest ;-) https://plus.google.com/photos/11271069 ... 7877688126
Tu masz lepszy przykład:
KLIK
Dorotce wybaczamy odmienny kolor ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9