Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje Forumowe (propozycja)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
[quote="KermitOZ"]Hej

Po obejrzeniu strojów kilku firm podjęliśmy decyzję na spotkaniu Zarządu, że tym razem zamawiamy z Atak Sport. Jutro wieczorem, najpóźniej w piątek założę nowy wątek i napiszę dokładnie co i jak (cennik, rozmiarówka, dostępne opcje wykończenia, damskie kroje itd). Czas na składanie zamówień i wpłaty zaliczek będzie do 19 marca, 20 marca złożę zamówienie i na 90% stroje będą u nas przed świętami.

Dyskusja o kolorach a czas ucieka, zmiany jeśli miałyby być wprowadzane to za aprobatą zarządu, oczywiście każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii, ale sezon rozpoczęty i chciałbym poruszać się w stroju RL bo takiego jeszcze nie posiadam.
KermitOZ napisał(a):Jutro wieczorem, najpóźniej w piątek założę nowy wątek i napiszę dokładnie co i jak
Piąty dzień już mija i cisza w temacie - czyżby anty-pomarańczowi postawili jakieś ultimatum? :mrgreen:
Żeby potem tak nie wyszło -> KLIK :mrgreen:
mariox napisał(a):
mariobiker napisał(a):
Ex Driver napisał(a):ale idąc dalej to tak mi się nasunęło na myśl że wszystkie ustawki powinny być w strojach "służbowych"
I tak jest ;-) https://plus.google.com/photos/11271069 ... 7877688126
Tu masz lepszy przykład:
KLIK
Dorotce wybaczamy odmienny kolor ;-)
Bardzo trafny i jedynie słuszny pogląd.Na drugim zdjęciu jest przecież prezes i część zarządu ;-) .Musi więc ten przykład być lepszy :-P :mrgreen: .
Czekam jeszcze na jedną informację, którą miałem dostać dzisiaj (chodzi o skarpetki). Sory, że się przeciąga, ale najważniejsze, że info jest do kiedy będzie zamówienie, więc każdy już się może szykować Smile Więcej info wkrótce.
KermitOZ napisał(a):Czekam jeszcze na jedną informację, którą miałem dostać dzisiaj (chodzi o skarpetki)
Wisienka na torcie :mrgreen:
Dobra, info już jest, cennik i rozmiarówka też, ale jest jeden problem, o którym zapomniałem pisząc poprzedniego posta - nie ma jeszcze odświeżonego projektu, więc nie wiem czy wrzucać w ciemno info czy poczekać aż będzie i dołączyć go. Chyba jeszcze poczekam...
KermitOZ napisał(a):info już jest, cennik i rozmiarówka też, ale jest jeden problem, o którym zapomniałem pisząc poprzedniego posta - nie ma jeszcze odświeżonego projektu, więc nie wiem czy wrzucać w ciemno info
Prezesie, poprosimy o cennik i rozmiarówkę. Będzie czas spokojnie się obmierzyć :-P aby stwierdzić czy czasem nie potrzeba o jeden rozmiar więcej ;-) a znając ceny będziemy wiedzieli ile świnek skarbonek trzeba uśmiercić :mrgreen:
KermitOZ napisał(a):nie wiem czy wrzucać w ciemno info czy poczekać

Może nasz czarnoskóry przyjaciel pomoże Ci w podjęciu decyzji
Arrow http://www.youtube.com/watch?v=h1MlCJkkcJo&edit=vd
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9