Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje Forumowe (propozycja)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Masz kolega Krzysiek (krzysiek_63) lubelskiej firmie MW Sport ( http://www.mwsport.pl ) na próbę zlecił wykonanie koszulki RL. Po kilku podejściach efekt końcowy jest całkiem spoko. Jednym się podoba innym nie ale tak już jest. Kilka osób miało możliwość obejrzeć ją na dzisiejszym slajdowisku. Z tego co dowiedziałem się od Krzyśka firma MW Sport może zrobić dla nas koszulki z krótkim i długim rękawem w cenie 60 zł szt. Przy większym zamówieniu możliwa jest negocjacja ceny. Chcielibyśmy się dowiedzieć czy jest ktoś zainteresowany. Jeśli tak to proszę o wpisy w tym poście (ilość, rozmiar, model, długość zamka), powiedzmy do końca lutego.

1. Mariobiker - koszulka długi rękaw 1 szt., rozmiar L, krótki zamek
2. Yanq - koszulka krótki rękaw, rozm L, krótki zamek
3. JuraS - koszulka długi rękaw 1 szt., rozmiar XL, krótki zamek
4.
Tylko stowarzyszeni? Jeżeli nie tylko to jakiś wzór można by podejrzeć? Smile
pawlaczyskis napisał(a):wzór można by podejrzeć? Smile
http://rowerowylublin.org/index.php?opt ... &Itemid=48
Widziałem dziś tę koszulkę, imho jest niestety kiepska, słaby materiał i krój też jakiś workowaty. Macałem, oglądałem i takie moje zdanie, że mimo atrakcyjnej ceny nie warto...
Grzesiek przy okazji śledzika coś wspominałeś, że będzie nowa edycja strojów - domyślam się, że to jednak inna firma i inna oferta - popraw jeśli się mylę.
Ja jak najbardziej jestem zainteresowany strojami RL i chętnie kupię. Bardziej zależy mi na spodniach ale koszulek nigdy za wiele. Wstępnie dopisuję się do chętnych: krótki rękaw, rozm L, krótki zamek.
Yanq napisał(a):koszulek nigdy za wiele
Mam już cały kpl. strojów RL,poza koszulką długi rękaw.Także tego, dopisz mnie Mario do listy.To samo co Ty,tylko rozmiar XL ;-) .
Yanq napisał(a):Grzesiek przy okazji śledzika coś wspominałeś, że będzie nowa edycja strojów - domyślam się, że to jednak inna firma i inna oferta - popraw jeśli się mylę.
Zamówimy tam, gdzie zadecyduje większość, a Walne zebranie pewnie gdzieś w połowie marca. Jest też opcja, żeby zamówić z dwóch źródeł: kto będzie chciał to kupi tańszą, kto nie, ten droższą. Z koszulek, które widziałem to najbardziej pasują mi te z AtakSport (spodenki też), ewentualnie z CMT. Ale zaznaczam: to tylko moja opinia, jeśli ktoś chce taką koszulkę, którą dziś można było zobaczyć w Księżycowej to możemy zrobić dwa zamówienia.
KermitOZ napisał(a):est też opcja, żeby zamówić z dwóch źródeł: kto będzie chciał to kupi tańszą, kto nie, ten droższą. Z koszulek, które widziałem to najbardziej pasują mi te z AtakSport (spodenki też), ewentualnie z CMT. Ale zaznaczam: to tylko moja opinia, jeśli ktoś chce taką koszulkę, którą dziś można było zobaczyć w Księżycowej to możemy zrobić dwa zamówienia.
Grzesiek i takie rozwiązanie będzie chyba najlepsze. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zamówić u dwóch producentów, zwłaszcza że ten z Lublina robi tylko koszulki.
A jakieś szczegóły dotyczące rozmiarówki można prosić? Bo często elka elce nierówna :-)
damian.s napisał(a):A jakieś szczegóły dotyczące rozmiarówki można prosić?
Jak tylko będę znał więcej szczegółów od razu je podam (pewnie w poniedziałek)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9