Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Terminarz 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
holden napisał(a):W ogole to jest juz jakis temat na ta ustawke aby nie zasmiecac terminarza?
Zdecydowanie to już pora ;-) , a ponieważ Mani jest zajęty pracą ,Damianq zostałeś jednogłośnie wybrany na kierownika-mamrotka :-> .
JuraS napisał(a):Damianq zostałeś jednogłośnie wybrany na kierownika-mamrotka :-> .
Nie tym razem, gdyż ja też prawdopodobnie będę dołączał się na trasie, bardzo możliwe, że wyjadę z Warszawy i dojadę do Jeruzala, powrót już wspólny.
damian.s napisał(a):Nie tym razem, gdyż ja też prawdopodobnie będę dołączał się na trasie
No problem, Damianq.Zawsze jest ktoś ,kto dowodzi :-> .Na czas swojej nieobecności wyznaczasz zastępcę :-D .Po dołączeniu do grupy przejmujesz kierownictwo ;-) .
Damianq wyznacz zastępce zegar tyka :oops: :oops: :oops:
JuraS napisał(a):No problem, Damianq.Zawsze jest ktoś ,kto dowodzi .Na czas swojej nieobecności wyznaczasz zastępcę
Jureczku nie kombinuj i zostań zastępcą Damiana 8-)
Holden dobrze gada :-P
mariobiker napisał(a):Jureczku nie kombinuj i zostań zastępcą Damiana
Weż ,Mariuszku nawet nie opowiadaj takich rzeczy.Nie jestem uzurpatorem :-> .Tym bardziej ,gdy formalnie kierownik nie mianował się jeszcze na to stanowisko ;-) .A w zasadzie to mam zamiar głosowć za Twoją kandydaturą :mrgreen: .
Nikogo nie mianowałem i nikogo nie będę mianował. Otrzymałem pełnomocnitwo do powiadomienia o przesunięciu ustawki i na chwilę obecną na tym moja rola się kończy. Zrobicie ustawkę to może przyjadę albo dołącze na trasie, ale sam tematu nie będę zapodawał z różnych powodów. Od tygodnia jestem w nowym miejscu pracy i nie chcę się na razie deklarować do organizacji ustawek z miesięcznym wyprzedzeniem, bo coś zapodam i nie będę mógł pojechać, bo będę musiał być w pracy. Taka sytuacja.
Bardzo ładnie Damianq, nie daj się wpuścić w maliny,
gdyby Mani nie dostał zakazu pisania na forum od zony, spamu by nie było, a tak pierdaczycie się, az chyba idę spać.
Niech Jakub założy temat, jest ogólnie znany i lubiany i tak o.
Bart napisał(a):gdyby Mani nie dostał zakazu pisania na forum od zony, spamu by nie było, a tak pierdaczycie się, az chyba idę spać.

Kolego Bartq :!: Arrow .Jestem gotów udać sie razem z Tobą do tej Żony ,celem przeprowadzenia negocjacji :-> .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7