Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Urodziny Anii ( ania.j )
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Aniu :-) życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i obyś nadal czerpała przyjemność z jazdy na rowerku. Oczywiście najlepiej wspólnie z RL ;-) ( i Dream Teamem )
Aniu, Aniu :-)! Ode mnie też wszystkiego najlepszego, wielu zdobytych rowerem gmin, województw, krajów ;-)! Niech zdrówko i siły dopisują, a życie mija z pozytywnym akcentem i uśmiechem na twarzy :-)!!! Spełnienia marzeń i 100 lat :-))))
Droga Aniu,życzę Ci dużo zdrowia i radości,spełnienia marzeń i rowerowych przyjemności.Najlepiej w naszym towarzystwie ;-) .
Wszystkiego najlepszego :-)
Ja też Aniu życzę Tobie wszystkiego dobrego.Dużo uśmiechu,zawsze dobrej pogody na trasach i żadnych kontuzji;-)DOBRZE ŻE JESTEŚ:-D Zdróweczka
Aniu, czuję że coś chcą :-P . A ja zupełnie bezinteresownie - niech się wszystkie sprawy pomyślnie czyli po Twojej myśli rozwiązują. :-D Odnajdywania w życiu wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze i w ogóle 100 lat, 100lat... :mrgreen:
Pogody ducha na każdy dzień ;-)
Najlepszego i Spełnienia Wszystkich Najskrytszych Marzeń - STO LAT !!!
-Też się dokładam do najlepszych życzeń! Sto lat!!!
bardzo dziękuje za życzenia, oby się spełniły a przynajmniej te rowerowe :-)
Stron: 1 2