Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Czasowo leniwa Kozłówka, 01.03, godz.10.00, Spół. Pracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Robię z takim wyprzedzeniem ustawkę, ale czy to ma jakieś znaczenie? ;-)
A tak gwoli ścisłości, nowa ;-) kategoria wycieczek to tzw Czasowo leniwe, a nie odwrotnie. Porządek musi być :-P
Napisałbym jeszcze coś w temacie najpiękniejszych dziewczyn, ale boję się, że się narażę ;-) więc przechodzę do meritum :-D
Miejsce spotkania to dokładnie skrzyżowanie Alei Spółdzielczości Pracy i ul. Stanisława Węglarza.
Dystans jak na tego typu wycieczkę niedługi bo raptem 58km liczony do Reala na Chinach. Będzie trochę terenu, a zważywszy, że ma być tydzień bez opadów, będzie to teren przejezdny :-D Jeżeli będzie taka ochota to możemy zatrzymać się dłużej w Kozłówce na jakieś ciacho przy kawie i herbacie. Na posiłek to tam chyba nie bardzo można liczyć więc może lepiej wziąć coś ze sobą do jedzenia.
Można powiedzieć, że będzie to przywitanie marca :-)
Wyczuwam podstęp :-P
Wyczuwam zazdrosc.
A nawet dywersję :-P .
Bart napisał(a):Wyczuwam zazdrosc.

Bartq ja już za stary ;-) jestem na zazdrość :-P
Ale może rzeczywiście chcę coś poprzez te podgaduchy przemycić? :oops:
Ha - wczoraj wieczorem zastanawiałem się gdzie by w weekend pojechać - myślałem o Firleju z przejazdem na drugą stronę Wieprza przez Żurawiniec i Leszkowice, ale uznałem, że to będzie na chwilę obecną trochę za daleko. Potem przez chwilę pomyślałem o Kozłówce, ale to też nie było to :-P No ale skoro temat już jest, to wstępnie zamierzam się pojawić, pod warunkiem, że naprawdę będzie czasowo leniwie :-) No ewentualnie będę jechał swoim leniwym tempem :-)
Jedno pytanie - wiem, że niektórym może się to nie spodobać :-P , ale czy jest szansa, żeby start był o godzinie 10.00? Na razie pytanie czysto teoretyczne, bo nie wiem czy slajdowisko będzie w sobotę, czy w niedzielę, ale gdyby się okazało, że w sobotę, to może warto by mieć te pół godziny w zapasie, żeby potem nie okazało się, że zaczniemy obserwować efekty relatywistyczne - czas się skraca, droga wydłuża, masa zwiększa itp :-P
damian.s napisał(a):(...)
Jedno pytanie - wiem, że niektórym może się to nie spodobać :-P , ale czy jest szansa, żeby start był o godzinie 10.00? (...)
Damianie w pierwotnym zamyśle była godzina 10.00. Wiesz skąd się wzięła 10.30? Pomyślałem o grupie wąwozowej ;-) , że gdyby, może, ewentualnie chcieli dołączyć to dorzucę te pół godziny na ekstra dojazd. Ale jeżeli nie będzie głosów sprzeciwu to zmienię na 10.00 :-D
Jurek S napisał(a):Będzie trochę terenu, a zważywszy, że ma być tydzień bez opadów, będzie to teren przejezdny :-D

Hmm. Ja wczoraj nie wyrobiłem się na Nałęczów i wybrałem właśnie Kozłówkę.
Z tą przejezdnością to może być różnie... ;-) Miejscami jest niezły off road rowerowy, w szczególności podczas przecinania obwodnicy, czy co to tam za cholerstwo jest :lol:
Nie chciałbyś oglądać mojego roweru po powrocie....choć jak wiesz ja lubię takie klimaty :-D jest teren - jest impreza!
Oczywiście wszystko zależy od tego jak poprowadzisz trasę.
Tom napisał(a):[(...)
Oczywiście wszystko zależy od tego jak poprowadzisz trasę.
No dobrze, to zdradzę szczegóły. :-D
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pncjguyhwtipbtpu
He he. Za bardzo to Ci Jurku nie pomogę, bo moja trasa z Twoją pokrywa się dopiero tuż za Stawem Stożek :-D No tak, bo Wy głównie szerokimi asfaltami :-P
Paradoksalnie dobrze, że tam jest mokro, bo po tym piaszczystym odcinku do Dąbrówki lepiej się jedzie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11