Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: SUPER LENIWA ,02.03.2014.NIEDZIELA,LKJ,G.10,30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Bardzo,bardzo leniwie,asfaltowymi dróżkami przez Głusk i Świdnik ,poszukując po drodze karczmy celem spożycia żurka staropolskiego ,ciacha,kawy lub szarlotki.Pewnie coś około 50 km.Bart nawiguje i wieczorem wrzuci mapkę, może uda się trafić na lotnisko ;-) .
Jaaaaa chcę :-)!!!! ale mam zajęcia :-( ... "Jak żyć...?"
renania napisał(a):"Jak żyć...?"
Rób to co kochasz :!: kochasz szkołę? wątpię, więc we że no cho z nami!
Co Wy tak ostatnio takie lenistwo propagujecie? To jakaś forma protestu wobec ustawek Jurka? :mrgreen:
Cytat:To jakaś forma protestu wobec ustawek Jurka? :mrgreen:
Kontrrewolucyjna agitacja :mrgreen:
Bart napisał(a):Rób to co kochasz :!:
słuszna uwaga ;-)

Bart napisał(a):kochasz szkołę? wątpię, więc we że no cho z nami!
a nie wystarczy, że lubię :-P...?
Pozastanawiam się jeszcze - może uda mi się wybrać ;-)

mariox napisał(a):Co Wy tak ostatnio takie lenistwo propagujecie? To jakaś forma protestu wobec ustawek Jurka? :mrgreen:
To jest regulacja rynku - dostosowanie podaży do popytu ;-)... bo nie każdy jest w stanie wkroczyć w nowy rowerowy sezon z przytupem ;-)
renania napisał(a):Jaaaaa chcę !!!! ale mam zajęcia
Napiszę Ci usprawiedliwienie ;-) .
mariox napisał(a):Co Wy tak ostatnio takie lenistwo propagujecie? To jakaś forma protestu wobec ustawek Jurka?


_________________
Absolutnie nie,my leniwi jesteśmy z natury :mrgreen: .
renania napisał(a):To jest regulacja rynku - dostosowanie podaży do popytu ... bo nie każdy jest w stanie wkroczyć w nowy rowerowy sezon z przytupem
Jak poważnie to zabrzmiało ;-)
JuraS napisał(a):Absolutnie,my leniwi jesteśmy z natury .
No weź się uspokój Jureczku ;-) bo jeszcze Ci uwierzę :mrgreen:
mariox napisał(a):Co Wy tak ostatnio takie lenistwo propagujecie? To jakaś forma protestu wobec ustawek Jurka? :mrgreen:
Mariuszu, ja ojciec dwóm synom, którzy poszli juz w świat nauczyłem się, że dzieci kiedyś dorastają i idą swoją drogą. :-P
mariobiker napisał(a):No weź się uspokój Jureczku bo jeszcze Ci uwierzę
Miałem na myśli błotne klimaty :-D .
Jurek S napisał(a):dzieci kiedyś dorastają i idą swoją drogą.

Otóż to ;-) ,ale zapewniam Cię Jureczq,jeszcze będziesz miał nas dość,na swoich ustawkach :mrgreen: .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11