Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Dzień dobry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nazywam się Magda i witam serdecznie grono szanownych forumowiczów. :-D
Dołączyłam do RL w konkretnie określonym celu – aby uzyskać podpowiedzi odnośnie ciekawych tras rowerowych, głównie asfaltów, chociaż nie pogardzę też mixami. Mieszkam na osiedlu Ruta (dzielnica Czuby, tuż przy wąwozie Rury) i z tego względu interesują mnie głównie trasy na południe i na wschód od Lublina. Ponieważ cierpię na powszechną obecnie przypadłość, czyli chroniczny brak czasu, to preferuję wyjazdy krótkie (zazwyczaj z całym treningiem muszę się wyrobić w 2 godziny). Mam jednak nadzieję, że uda mi się niekiedy ogarnąć temat dłuższej wyprawy.
Pozdrawiam i do zobaczenia w terenie!
Witaj Magdo na forum :-D
Magdalenka napisał(a):Dołączyłam do RL w konkretnie określonym celu – aby uzyskać podpowiedzi odnośnie ciekawych tras rowerowych, głównie asfaltów, chociaż nie pogardzę też mixami.
Konkretne podejście do zagadnienia ;-)
Witaj Magdo :-)
Witaj w Rowerowym Lublinie ;-) .
Magdalenka napisał(a):zazwyczaj z całym treningiem muszę się wyrobić w 2 godziny
Te treningi to pod jakimś kątem bardziej sportowym , maratony itp :-D ? Czy tak dla siebie ?

radzik

Magdalenka napisał(a):Mieszkam na osiedlu Ruta (dzielnica Czuby, tuż przy wąwozie Rury) i z tego względu interesują mnie głównie trasy na południe i na wschód od Lublina.

chyba na zachód i południeBig Grin bo na wschód to 10 km przez miasto;d

a na Rucie to parę osób z forum mieszka, to zawsze będzie miał Cię kto odprowadzić;d
chyba na zachód i południeBig Grin bo na wschód to 10 km przez miasto;d



Z tym wschodem to oczywiście pomyłka. Tak to jest, gdy się człowiek nie wyśpi... :->
Iron79 napisał(a):Witaj w Rowerowym Lublinie ;-) .
Magdalenka napisał(a):zazwyczaj z całym treningiem muszę się wyrobić w 2 godziny
Te treningi to pod jakimś kątem bardziej sportowym , maratony itp :-D ? Czy tak dla siebie ?


Treningi tylko pod kątem zaspokojenia własnego uzależnienia od sportu. Zwody i maratony już niestety nie dla mnie - mam kolano w takim stanie, że o treningach z prawdziwego zdarzenia mogę zapomnieć. :-(
Witaj Magdalenko ,dobrze trafiłaś ;-) .
Magdalenka napisał(a):(...) Mam jednak nadzieję, że uda mi się niekiedy ogarnąć temat dłuższej wyprawy.
Pozdrawiam i do zobaczenia w terenie!
My też mamy taką nadzieję :-D . Witaj Magdo.
Jeżeli chodzi o mix to możesz na mnie liczyć :mrgreen:
Witam Cię również.

Jak na zachód to zapraszam w okolice "znowu ten Nałęczów" Wink Mamy sporo fajnych tras mixowych
Stron: 1 2