Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pożegnanie lata 26/27 września
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Ja potwierdzam, jadę na bank :mrgreen:

i pozdrawiam z Mazur :-)
perceive napisał(a):Ja potwierdzam, jadę na bank :mrgreen:

i pozdrawiam z Mazur :-)

To się nazywa uzależnienie ;-) . Gdzie Ty tam neta znalazłaś nad jeziorem. :-D
kola napisał(a):pyta i męczy, pyta i męczy pyta i męczy pyta i męczy pyta i męczy pyta i męczy pyta


Kola, w miejscach gdzie nie postawiłeś przecinków, "męczy" oraz "pyta" nie brzmi jak dwa oddzielne wyrazy :-)
Lista chętnych na Pożegnianie LataSmile
1. Karola
2. Monika
3. Perceive
4. Inula
5. Kola
6. Bart
7. Zwirek
8. Paul67
9. Jurek S
10. Marecky

Czy to są już wszyscy chętni? Macie czas do 12 (muszę dzisiaj zrobić rezerwację) a później szukacie sobie już noclegu sami.
Wszedłem dziś na forum z nadzieją, że może coś dłuższego sie szykuje na następny weekend - i prosze, jest Smile
ja bym chciał jechać - bardzo bardzo Smile
przepraszam ale dopiero dziś czytam forum (od miesiąca)
Pytania mam: czy jeszcze się moge dopisać?
gdzie nocleg i ile kasy kosztuje?
co trzeba zabrać? bo miejsca na śpiwór na rowerze niestety nie mamSad
Kuba89 napisał(a):Pytania mam: czy jeszcze się moge dopisać?
Prawda jest brutalna ale niestety nie - czas minął. Jeszcze żebym Cię chociaż znała (wystarczyłoby przyjechać na jakąś ustawkę) to bym wiedziała kto Ty taki a tak w ciemno ryzykować nie zamierzam. Chyba, że ktoś Cię z forum już miał okazję poznać i nie jesteś tylko wirtualnym tworem.
Na forum jestem od 6 sierpnia. w Lublinie byłem do 15 sierpnia i byłem przez ten czas na ustawce codzinnej do Wierzchowisk i jednodniowej do Kaziemierza Wielkiego.
Wystarczyło sprawdzić w postach na profilu.
Kuba89 napisał(a):Wystarczyło sprawdzić w postach na profilu.
Wystarczyło sprawdzać forum i byś się załapał na wyjazd.
Dla mnie nie ma tematu. Skargę, zażalenie pisz do admina ale nie radzę.
Mogę się zabrać z wami w sobotę ?
Niestety muszę być w Lublinie w niedziele wiec bym się kajtnął na pociąg do Dęblina po dojechaniu do Sieciechowa.
Ewentualnie bym wrócił rowerem(zawsze to by było kilka km w jeden dzień na konto :-P)
O której tak około planowany jest przyjazd do Sieciechowa ?
diablo napisał(a):Mogę się zabrać z wami w sobotę ?
Niestety muszę być w Lublinie w niedziele wiec bym się kajtnął na pociąg do Dęblina po dojechaniu do Sieciechowa.
Ewentualnie bym wrócił rowerem(zawsze to by było kilka km w jeden dzień na konto :-P)
O której tak około planowany jest przyjazd do Sieciechowa ?

To będzie prawdziwie lajtowy przejazd więc myślę, że ok 18.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8