Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pożegnanie lata 26/27 września
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Sobotę i tak mam zajętą więc się nie odzywałem ale temat mi się podoba. Kiedy planujecie muzeum rowerów? Z tego co wyczytałem to jest czynne od 10 do 18. Rozważam możliwość dojechania pociągiem w niedzielę rano do Gołebia (na miejscu jest ok 9:30).

Można się z wami załapać na muzeum i powrót do Lublina?
tkt napisał(a):Sobotę i tak mam zajętą więc się nie odzywałem ale temat mi się podoba. Kiedy planujecie muzeum rowerów? Z tego co wyczytałem to jest czynne od 10 do 18. Rozważam możliwość dojechania pociągiem w niedzielę rano do Gołebia (na miejscu jest ok 9:30).

Można się z wami załapać na muzeum i powrót do Lublina?

Jeszcze można. Myślę, że w Gołębiu będziemy nie wcześniej niż o 10.00.
hej a gdzie planujecie nocleg? Boo nie widze w temacie? Może bym podjechał wieczorem Was odwiedzić :-D
Zwirek napisał(a):hej a gdzie planujecie nocleg? Boo nie widze w temacie?
Ha! Tajemnica 8-) ...
Bart napisał(a):
Zwirek napisał(a):hej a gdzie planujecie nocleg? Boo nie widze w temacie?
Ha! Tajemnica 8-) ...
oj racja to było głupie pytanie :-P Jakby co będę dzwonił wieczorem :-D
Czas się przybliżył :-D więc podaję miejsce i godzinę wyjazdu: Stacja Lukoil przy Jana Pawła II, godz. 10.00.
Ekipa taka mocna, objeżdżona więc chyba żadnych rad, zaleceń nie potrzeba.
Info od Karoli - śpiworów nie bierzemy :-) Przynajmniej Ci co mieli zaklepany nocleg :-)
Właśnie wróciłem do domu.
Dzięki za wspólny wypad, od śmiechu nie raz mnie brzuch bolał :-P
Mam nadzieje ze wypiliście moje zdrowie :-P Pozdrawiam
oj wypili, wypili ja właśnie od nich wróciłem :-D Co tam sie dzieje to powiem Wam istna patologia :-D
Michał, Szymek
sobota
start: 10
koniec: 18
dystans: 110km
średnia 20km/h

niedziela
start: 10
koniec: 19:15
dystans: 101km
średnia: 20,2 km/h

Michał nie miał światełka na przód więc się odłączyliśmy od ekipy przed Drzewcami i dotarliśmy do Lublina terenowo asfaltowo o zmroku.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8