Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pożegnanie lata 26/27 września
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Żeby nie ciągnąć w temacie Beskid Niski założyłem nowy. Jak wyklaruje się termin i miejsce to w temacie wpiszę odpowiednie informacje.

To ja proponuje 19/20 września. A ewentualna wersja z Gołębiem byłaby taka:
1 dzień http://www.gpsies.com/map.do?fileId=jjhbwititmbgbtbo
2 dzień http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ixuvommkuwfouxvq
Jak widzicie zupełny lajt. Ale dniu już krótsze, nie trzeba by się zrywać z samego rańca, po drodze gdzieś dłużej się zatrzymać itd.
W tym muzeum za drobną opłatą można się przejechać na jakimś wynalazku.
To oczywiście propozycja
Mi bardziej lezy trasa południowaSmile A wyjazd 2 dniowy?
Michal napisał(a):Mi bardziej lezy trasa południowaSmile A wyjazd 2 dniowy?
A mi bardziej pasują pierogi ruskie ze śmietaną niż ze skwarkami..., chyba wyraźnie widać że wyjazd 2 dniowy, czy nie :evil: ???

Jurek, mi ta data jak najbardziej pasuje ;-) .
No to jak masz ochote to zabierz je razem ze sobą..
Trasa nie wygląda na 2 dniową w dodatku sa 2 warianty jak by były na 2 dni 19 jedna a 20 druga. Stąd moje pytanie. A jeżeli wybierać trzeba by było wariant południowy bardziej mi się podoba.
Ja to jestem za.
Michal, To są dwie trasy na dwa dni. Przecież trzeba jakoś wrócić. Jedna jest 19, a potem wraca się 20.
Wyjazd kuszący. Nie wiem, czy uda mi się wywalczyc wolną sobotę. Pracę kończę o 14, więc chyba już będzie za późno. Jeśli dam radę uwolnic się z okowów roboty na ten jeden dzień, to pojawię się jak najbardziej.
Inula napisał(a):(...)Jeśli dam radę uwolnic się z okowów roboty na ten jeden dzień, to pojawię się jak najbardziej.

Kombinuj, kombinuj :-D
Jurek S napisał(a):
Inula napisał(a):(...)Jeśli dam radę uwolnic się z okowów roboty na ten jeden dzień, to pojawię się jak najbardziej.

Kombinuj, kombinuj :-D


Moglibyście pikietowac. Używac haseł "zamknijcie sklep, sobota dla Inuli" Wink
Ja tylko nieśmiało proszę o rozważenie daty 26-27 :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8