Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Przerzutka XT RD-M773 złamany wózek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Potrzebuje małej pomocy po ostatniej jeździe mam urwaną częśc wózka, strona wewnętrzna od przerzutki i pogięty dośc mocno hak przerzutki.


Może znacie kogoś w lublinie kto będzie mi w stanie wózek spawnąć, i może jakos na ciepło podprostować hak?

Dodatkowo poszukuje kółeczka do tej przerzutki moje pękło na pół, może byc juz troche zmęczone życiem, byle by całe Smile
Tego się nie spawa bo jest to nieopłacalne.
Nie wiem jak wygląda to bo nie załączyłem ale można wymienić cały wózek przerzutki.

Zazwyczaj przy takim problemie wymienia się całą przerzutkę na drugą.
Może wrzuć jakieś zdjęcie to coś więcej można by było powiedzieć.
zienio napisał(a):mam urwaną częśc wózka, strona wewnętrzna od przerzutki i pogięty dośc mocno hak przerzutki.
Po opisie "obrażeń" wnioskuję, że bum było konkretne. Podobnie jak Grzesiek uważam, że reanimacja jest nieopłacalna :-( Nawet gdyby udało Ci się wyprostować hak i posklejać wózek nie masz pewności czy będzie działać poprawnie.

Nowa - najtaniej
http://allegro.pl/przerzutka-deore-xt-s ... 34343.html
http://zapodaj.net/f32d2fcc611d1.jpg.html
niestety tylko tak moge pokazać gdzie mi sie uj..... Strzałki na czerwono pokazują miejsca gdzie oderwała się częśc wózka odpowiadająca za trzymanie łańcucha na kółeczku, cała reszta jest ok.

Jak cos jutro zapodam normalne foty. Wiem od znajomego ze sa magicy i da sie to spawnąć.
Wymiana jak najbardziej ale muszę najpierw znaleźć ten sam model zajechany z całym wózkiem wewnętrznym.
ps naprawa samego wózka zakłam ze z 30 dyszki zrobie, nowa 200 ziko Sad
obawiam się że już nie odratujesz sprzętu, chyba że przez przeszczep organów (wózka) od jakiegoś dawcy w lepszym stanie

co do haku, raczej niewiele da wyprostowanie, szybko pęknie
na krótką metę może i ma to sens ale na dłużej nie ma najmniejszego sensu
szczerze mówiąc nie słyszałem żeby ktokolwiek daleko zajechał na raz uszkodzonym haku, po to jest wymienny żeby po takim zdarzeniu wymienić na nowy
heh to wiem, niestety nie łatwo znalźć odpowiedni hak do mojego modelu, zostaje ebaj Smile
Przeróżnych haków na allegro jest masę, na bank coś znajdziesz. Co do przerzutki to napisz na <!-- e --><a href="mailto:info@centralarowerowa.pl">info@centralarowerowa.pl</a><!-- e --> i dołącz foto, jak Paweł stwierdzi, że się nie da to raczej się nie da ;D
wlasnie planowałem pawełka odwiedzić, jutro wpadnę zobaczymy czy coś sie da z tego jeszcze zrobić.

Niestety na super glue, nie idzie Smile

ps co leprze XT RD-M773 czy Shimano XT RD-M781? pod manetki SLX SL-M 660.
781 jest pod 10 rzędowy napęd
XT RD-M773 ta co mi sie uwaliła tez jest pod 10 s Smile
Więc co polecacie z szhimano pod 10 s, jak mam juz kupowac to może cos lepszego Smile
Stron: 1 2