Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Renania obchodzi urodziny!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Reniu - najszczersze życzenia; spełnienia marzeń, zdrówka i obyś jak najczęściej zaszczycała nas swoją obecnością na ustawkach ;-)
Widzę, że Dream Team jeszcze śpi ;-) , a może są "U Reni, na urodzinach..." :-P
Renatko, oczywiście zwyczajowe wszystkiego najlepszego, ale przede wszystkim mądrego rozporządzania swoim życiem,, pomyslności w realizacji planów życiowych i obowiązkowo zintensyfikowania udziału w wyjazdach RL :mrgreen:
Sto lat, sto lat niech Renia żyje nam Smile
Renatko,Ty jesteś naszą rowerową Muzą ;-) .A są tacy co twierdzą że jesteś naszą kokainą :->.Życzę Ci dużo zdrowia ,spełnienia marzeń ,szczęścia w miłości i wspaniałych wypraw rowerowych z Dream Teamem ;-) .STO LAT :!:
…………… ( …… ( ……( …… (
…………… () --- () --- () --- ()
…………… || -— || — || — ||
………… .{*~*~*~*~*~*~*}
………@@@@@@@@@@@@@
…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }
… . @@@@@@@@@@@@@@@
… .{*~*~*~* 100 lat*~~*~*~*~*}
…{ *~*~ * 100lat**********~*~* }
…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }
…@@@@@@@@@@@@@@@@@
……………… … )---------(
………… ____ ,-----------, ___
…… … /_________________\
*”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•.

100 lat Renatko :-D i wielu udanych wyjazdów z RL
:-) Dziękuje Wam bardzo za życzenia :-). Mam nadzieję, że czas pozwoli na częste wspólne wyjazdy! I to będzie dla mnie prawdziwy zaszczyt i ogromna przyjemność ;-)
Spełnienia marzeń! :-)
Renato i ode mnie najlpesze życzenia :-) samych słonecznych i bezdeszczowych weekendów, dużo siły na dalekie wyjazdy, realizacji wszystkich planów szczególnie tych rowerowych i spełnienia marzeń :-) 100LAT :-D
Wszystkiego najlepszego Renato :-) Spełnienia marzeń i wielu udanych wypadów z RL - naleśnikowych i nie tylko :-P
ja krótko 100 lat w zdrowiu i szczęściu :!:
Stron: 1 2