Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tydzień rowerowy w Lidlu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Chyba się wybiorę po tę kurtkę soft shell. I może rękawiczki.
Mam taką kurteczkę softshell - bardzo podobna do tej, no i...nie polecam. Człowiek strasznie się w takiej poci, w szczególności plecy ( można zrozumieć ) i caluśkie rękawy. Zero oddychalności, z ochroną przed wiatrem też nie jest zbyt różowo. Cena i wykonanie są chyba jedynymi plusami Smile
Ja w ubiegłym roku kupiłem kurtkę ( domyślam się że teraz będąc bardzo podobne ) i rzeczywiście jest trochę za "szczelna" - słaba wentylacja ciała, chociaż ta moja dość dobrze zatrzymuje wiatr. Gdyby teraz była trochę lepiej wentylowana od wewnątrz to można się nad nią zastanowić. Zobaczymy jak będzie już w sklepie. A co sądzicie o tych światełkach - oczywiście jako całkowicie amatorski i rekreacyjny sprzęt?
a ja kupiłem jesienią kask z lidla i jestem bardzo zadowolony. Dobra jakość za fajną cenę.
Niestety zgadzam się z chłopakami - wszystko co ze mnie wyparuje leje się po plecach :-? Przed wiatrem nawet chroni ale suwak jest pod tym kątem słabo osłonięty. -to w temacie kurtki
Yanq napisał(a):Niestety zgadzam się z chłopakami - wszystko co ze mnie wyparuje leje się po plecach :-? Przed wiatrem nawet chroni ale suwak jest pod tym kątem słabo osłonięty. -to w temacie kurtki
A ja sobie i tak kupię kurtkę :-P
Pompka stacjonarna moim zdaniem całkiem udana, tylko ja kupowałem rok temu w jesiennym "rzucie" i była wtedy droższa ale to był nieco inny model ale tu naprawdę złego słowa na nią nie mogę powiedzieć.
Co do ubrań, niestety moim zdaniem, są bardzo słabej jakości jeśli chodzi o oddychalność Sad Wykonanie jeszcze jak Cię mogę ale reszta - tylko dla tych co lubią wytapiać litrami z siebie pot.
Calme napisał(a):Co do ubrań, niestety moim zdaniem, są bardzo słabej jakości jeśli chodzi o oddychalność Sad Wykonanie jeszcze jak Cię mogę ale reszta - tylko dla tych co lubią wytapiać litrami z siebie pot.
No to jak ktoś chce wytapiać to tylko w kurtce z Lidla ;D
Stron: 1 2 3