Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: LENIWE UFO,sobota,8.03.14.Łukoil-JPII,g.9,30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Plan jest taki,leniwym tempem,asfaltową wstęgą szos do UFO w Emilcinie celem sprawdzenia KAPSUŁY CZASU.Następnie, podłączenie się do "pociągu mariobiker" jadącego z Kamienia i powrót do Lublina.Dystans 90 km.,o 35 mniej od wspomnianego wyżej "pociągu".Dla leniwych,wchodzących dopiero w sezon i dla tych co zaśpią na "pociąg".
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cctexanacfmizmwq
JuraS napisał(a):do UFO w Emilcinie celem sprawdzenia KAPSUŁY CZASU.Następnie, podłączenie się do "pociągu mariobiker" jadącego z Kamienia i powrót do Lublina.
Tylko proszę pamiętać, że nasz pociąg to nie żadne pendolino tylko leciwa ciuchcia ;-)
JuraS napisał(a):Plan jest taki,leniwym tempem,asfaltową wstęgą szos
Bardzo dobry plan :-)
na szosie da sie przejechać? bo górala nie posiadam ;-)
Cytat:na szosie da sie przejechać
Trasa w sumie 99% asfaltowa, choć z tego co kojarzę mogą się trafić miejsca gdzie nawierzchnia asfaltowa wykonana jest w technologii zbliżonej do kosmicznej . Na szczęście takich miejsc jest chyba niewiele (Węglinek, małe fragmenty w okolicy Emilcina, Krężnica), a tempo będzie leniwe, więc chyba powinieneś dać radę :-) Ale jakby coś było inaczej, to nie ja pisałem :-P
qrcze, a co z leniwą niedzielą ?
Judaas napisał(a):qrcze, a co z leniwą niedzielą ?
W niedzielę, oczywiście leniwie pracuję :mrgreen: .
Chętnie się przytoczę, jeśli ustawka nadal aktualna.
Piiotr napisał(a):Chętnie się przytoczę, jeśli ustawka nadal aktualna.
Oczywiście,mimo ewidentnej dywersji,aktualna ;-) .
JuraS, wróciłem dziś z Podhala - zimy nie ma i nie będzie! :-D Niestety jutro będę w domu leniwie świętował Dzień Kobiet i z Wami nie pojadę - ciągle liczę na małe co nieco w niedzielę. Miłego kręcenia!
Stron: 1 2 3 4