Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witajcie Cykliści :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie,
Mam na imię David.
Pochodzę z pod Przemyśla. W Lublinie goszczę od października. Jestem tutaj na mgr-ce. Wink
Przygodę z rowerem rozpocząłem bodajże w 2007 roku.
Przez okres szkoły średniej średnio rocznie robiłem ok 6000 km. Pogórze Przemyskie i północne Bieszczady mam przejechane wzdłuż i wszerz. Rower wówczas był dla mnie narkotykiem.
Dzisiaj po 3 latach przerwy (przerwą nazywam okres licencjata, gdzie rower służył mi jedynie jako środek transportu na uczelnie) postanawiam wrócić na Polskie drogi i bezdroża.
Dorobiłem się Author'a MTB i Trek'a Road.

Pozdrawiam Smile
Witaj Dawid :-D
Witaj Dawidzie. Lubelszczyzna to może nie Pogórze Przemyskie, ale i tu znajdziesz coś ciekawego dla siebie. :-D Niech no tylko trochę błotka przeschną. :-P
Jako cyklistka czuję się pominięta w temacie Cry

No ale hej ;-)
Witam, jak już sezon zacznie się na dobre chętnie podzielę się swoimi ścieżkami Wink
Witaj David Smile
Hej , lubię Przemyśl , macie fajny stok i dyskotekę :-) . Do zobaczenia na ustawkach.
Mówiąc o cyklistach miałem również rzecz jasna na myśli płeć piękną. Wink Także bez urazy. Smile
Witajcie, mam na imię Marcin. Wraz z nadejściem nowego sezonu wracam do mojej pasji jaką był rower. Był, bo od 3-4 lat wypadłem z obiegu. Brak czasu, poważna kontuzja kolana i niestety rower służył mi tylko do sporadycznych przejażdżek. Na forum zalogowałem się z prośba o pomoc więc liczę że pomożecie wrócić do gry.
Jeśli macie czas to zajrzyjcie do tematów które zaraz napiszę i dorzućcie coś od siebie Big Grin
Cześć Marcin ;-)
Stron: 1 2