Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje RL 2014 - Zamówienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Rado napisał(a):Ponoć sprawdziły się i teraz będą zamawiane dla forumowiczów z podrozerowerowe.info
I ceny fajne :-D
Rado napisał(a):Ponoć sprawdziły się i teraz będą zamawiane dla forumowiczów z podrozerowerowe.info
I asortyment bogaty :-D
Podoba mi się :-D
To jeszcze info od firmy Skinner dla forum Podrozerowerowe.info:
"Cena koszulek w ilości ok 20-30sztuk, każda z innym nazwiskiem to koszt 85zł
netto za sztukę (104,55zł jeśli byłaby faktura)
W cenę wliczony jest projekt i wysyłka na terenie kraju."


Ale oczywiście jesteśmy otwarci na oferty innych firm :-)
I ponownie cisza...
Undecided
KermitOZ napisał(a):Na przełomie września i października przyślą nam pamiątkowe stroje z BBT Tour, robione w CMT, jak mi jakość podpasuje to się tam odezwe, jak nie to będziemy kombinować.
Grzesiek - są jakieś nowe wieści w temacie? Strój dotarł? Jak tak, to może byłaby okazja pomacać, np. w grudniu podczas jakiegoś slajdowiska, jeśli takowe będą w tym sezonie. Tak żeby decyzja nie była jednoosobowa ;-)
Może powolutku ruszymy z tematem bo wiosna się zbliża :-P Przejrzałem jeszcze raz ofertę SKINNERa - nie wydaje mi się, żeby podróże rowerowe wybrały kiepskie stroje. W ciemno mogę uwierzyć, że są co najmniej przyzwoite. Może zaczęli byśmy jakieś rozmowy - nawet niezobowiązujące na razie, może do pierwszych slajdowisk przysłali by coś do pomacania chociaż.
I tak minie kolejny rok.
Nie minie, odrzucamy kolejne firmy i w lutym robimy zamówienie. Wygląda na to, że będzie cała masa chętnych, oby tak samo było gdy trzeba będzie składać zamówienie i wpłacać hajs Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12