Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje RL 2014 - Zamówienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
KermitOZ napisał(a):Hej


Niestety do jego zaprojektowania nie zgłosili się żadni chętni, dlatego razem z Kingą i w konsultacji z kilkoma innymi kumatymi osobami próbujemy się z nim jakoś uporać.

Grzegorz, mój syn jest bobry w te klocki, jeśli jest taka potrzeba mógłby wam pomóc.
To może zostać przy dotychczasowym projekcie i na spokojnie, bez napinki, zmieniać go na przyszłoroczne zamówienie?
Teraz i tak będzie duża zmiana bo przecież inny krój i materiał.
I nikt nie będzie zaskoczony (mile lub nie).
KermitOZ napisał(a):Hej

Przepraszam Was, że jeszcze nie ma projektu, jest on w trakcie finalizacji i będzie wyglądał mniej więcej tak: https://app.younited.com/?shareObject=cc...8c9044ed55 + białe obwódki dookoła liter na klacie dla rozjaśnienia efektu.(...)
Już mi się podoba. Chyba trochę inna wersja niż na Zarządzie, ale to dobrze 8-) . Zresztą już i tak zamówiłem. :-P
Jednak wzór z tamtego roku był dużo ładniejszy,
KermitOZ napisał(a):Możliwe, że nick da się zrobić na rękawku, wtedy jest opcja, że ktoś zobaczy
itd...
Mało praktyczny jest ten nick z tyłu gdy i tak nie wiesz z kim rozmawiasz.
Najlepsze miejsce jest w pobliżu konturu na piersi.
Ale gdyby nie było takiej możliwości...
Patrząc na ostatnią wersję projektu:
"Rowerowy Lublin" na piersi jest na tyle duży, że spokojnie jego duplikat na stójce można przenieść na tył.
A z przodu podwójny nick po obu stronach suwaka.
Myślę, że chyba lepsze miejsce niż na rękawku.
Myśląc o kobietach naszych na forum to nick można by było zrobić na spodenkach w okolicach pośladków,tam często jest skupienie naszych Pań Confusedhock:Na pewno zapamiętają nasze imoina i wice wersa :-D Wzór wstępny dla mnie ok
Nowy projekt jest OK. Jak dla mnie najlepsze miejsce na nick to tył kołnierzyka. Najważniejsze, że kolor jest odpowiedni :mrgreen:
mani_73 napisał(a):Myśląc o kobietach naszych na forum to nick można by było zrobić na spodenkach w okolicach pośladków,tam często jest skupienie naszych Pań Confusedhock:Na pewno zapamiętają nasze imoina i wice wersa :-D Wzór wstępny dla mnie ok
Marcinie, wiesz był taki film: "O jeden most za daleko" :lol:
Jurek S napisał(a):Marcinie, wiesz był taki film: "O jeden most za daleko" :lol:

Mogłeś zmienić na "O jeden post za daleko".

Miałem zmawiać, ale chyba zrezygnuję.
Jakub.P napisał(a):
Jurek S napisał(a):Marcinie, wiesz był taki film: "O jeden most za daleko" :lol:

Mogłeś zmienić na "O jeden post za daleko".

Miałem zmawiać, ale chyba zrezygnuję.
Jakubie tu jest temat: Stroje RL 2014 - Zamówienie więc można tylko zamawiać :lol:
A co do postów, mostów to miał być most i będzie most 8-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12