Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje RL 2014 - Zamówienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Tak sobie pomyślałem może by coś takiego zrobić w stylu SKY na 2014:
http://www.velogessien.com/article-roch ... 51449.html
Bardzo ciekawy pomysł :mrgreen:
Patryk napisał(a):Tak sobie pomyślałem może by coś takiego zrobić w stylu SKY na 2014:
http://www.velogessien.com/article-roch ... 51449.html
Bardzo ciekawy pomysł :mrgreen:
To ma być wersja tylko męska? :-D
A broń Boże to wersja tylko i wyłącznie damska. :mrgreen:
Patryk napisał(a):Tak sobie pomyślałem może by coś takiego zrobić w stylu SKY na 2014:
http://www.velogessien.co...-121851449.html
Jest nawet foto Froome'a, które zrobił po treningu w tej "świetnej" koszulce: http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/01/ ... 34x835.jpg Big Grin

Do rzeczy, bo się OT zrobił, a miało go nie być Tongue

W galerii dodałem rozmiarówkę skarpetek i zdjęcie standardowej wkładki (jakieś słabe, zapewniam, że wkładka daje radę, chociaż Biemme to nie jest Big Grin Kto był na Slajdowisku, ten mógł pomacać i złego słowa nie słyszałem Smile).

Co do projektu to już raczej zostanie coś takiego: klik, nick na rękawku imho fajny, ale są głosy, że nie, więc na siłę nie będę kombinował i zostanie z tyłu na kołnierzyku.

Aha, co do taliowania damskich koszulek to niestety nie dostałem żadnej rozmiarówki, ale może jeszcze doślą jakieś foto dla wyrobienia poglądu, wtedy zamieszczę.
Jurek S napisał(a):
mani_73 napisał(a):Myśląc o kobietach naszych na forum to nick można by było zrobić na spodenkach w okolicach pośladków,tam często jest skupienie naszych Pań Confusedhock:Na pewno zapamiętają nasze imoina i wice wersa :-D Wzór wstępny dla mnie ok
Marcinie, wiesz był taki film: "O jeden most za daleko" :lol:


Jureczku,myślałem że mam jeszcze wiele mostów przed sobą :evil:
mani_73 napisał(a):
Jurek S napisał(a):
mani_73 napisał(a):Myśląc o kobietach naszych na forum to nick można by było zrobić na spodenkach w okolicach pośladków,tam często jest skupienie naszych Pań Confusedhock:Na pewno zapamiętają nasze imoina i wice wersa :-D Wzór wstępny dla mnie ok
Marcinie, wiesz był taki film: "O jeden most za daleko" :lol:


Jureczku,myślałem że mam jeszcze wiele mostów przed sobą :evil:
Zaraz nas tu Grzegorz przegoni ;-) . Marcinie, mosty mostami, ale czy już zamówiłeś koszulkę i przynajmniej 2 pary skarpetek. :lol: Jakby tak wprowadzić na Pielgrzymce jako obowiązkowy element stroju skarpetki RL :-P No i póki co jeszcze będziemy się promem przeprawiać więc masz zapas na jeden most :!:
Jutro upływa termin a tu cisza :-?
Grzesiek, poprosilibyśmy o numer konta :-) Z tego co pamiętam, to pisałeś, że pieniądze będziesz chciał mieć do jutra, do północy. Ja jutro od rana jestem w pracy i raczej nie będę miał czasu zrobić przelewu, popołudnie też mam zaplanowane, więc chciałbym na spokojnie dziś przed snem puścić przelew Smile
O widzę Mariusz, że razem pisaliśmy Smile
Projekt koszulki i spodenek w Galerii: Klik Smile (żeby zobaczyć spodenki, należy kliknąć wcześniejsze zdjęcie, nie różnią się za bardzo od tych z poprzednich sezonów, tyle, że nie ma tego przejścia szarego i białego paska, a napis ma białą obwódkę. To jest wersja zakończona gumką. Te ze ściągaczem będą wyglądały tak: klik, tylko, że na dole będzie biały napis "Rowerowy Lublin" zamiast pomarańczowego "Atak Sport".

Numery konta do przelewów będę wysyłał dzisiaj, ale proszę o wyrozumiałość, nie rozdwoję się, a muszę też ogarniać parę innych rzeczy oprócz RL.

UWAGA 1:
Proszę odliczyć kasę za skarpetki, jest zbyt mało chętnych i niestety nie będziemy ich zamawiać nad czym ubolewam. Postaram się pamiętać o tym w mailach, ale w razie czego tutaj jeszcze piszę.

UWAGA 2:
W związku z tym, że firma musi zatwierdzić projekt i nałożyć go na swoje formy, co pewnie zajmie im co najmniej poniedziałek to przedłużam możliwość składania zamówień do jutra wieczora, wszystkie przelewy muszą bezwzględnie być u mnie we wtorek po południu.
KermitOZ napisał(a):Numery konta do przelewów będę wysyłał dzisiaj, ale proszę o wyrozumiałość, nie rozdwoję się,
Rozumiemy to Grzegorzu.
KermitOZ napisał(a):Proszę odliczyć kasę za skarpetki, jest zbyt mało chętnych i niestety nie będziemy ich zamawiać nad czym ubolewam.
Wielka szkoda, byłyby "wisienką na torcie" :-(
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12