Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje RL 2014 - Zamówienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przepraszam, że sprawa się tak ciągnie, uwierzcie, że nie z mojej winy. Widziałem się z Yanq w piątek i on akurat widział SMSa od właścicielki firmy. Widział też, że był on mało konkretny, a na moją odpowiedź o konkretach nie było już dalszego info. Podkreślam: chodzi o SMS, tak bowiem ta firma się kontaktuje (jeśli już to robi) z klientami. Jestem w szoku, że można mieć tak nieprofesjonalne podejście i na pewno jak już otrzymamy stroje to historia będzie miała swój dalszy ciąg. Nie pisałem nic na forum, bo uznałem, że to bezsensowne, po prostu jak będą stroje to dam znać. Jest mi ogromnie przykro i głupio i jeszcze raz przepraszam wszystkich za zaistniałą sytuację.

PS. Pozdro Mani, jesteś zwycięzcą.
KermitOZ napisał(a):Przepraszam, że sprawa się tak ciągnie, uwierzcie, że nie z mojej winy
Szkoda ,że zarząd nie wziął pod uwagę propozycji Krzyśka_63,który na slajdowisku prezentował gotową koszulkę RL,wykonaną przez firmę z Lublina z konkretnym adresem,tanią i solidną :roll: .
JuraS, uwierz mi, to nie była koszulka kolarska, bardziej przypominała piłkarską, a raczej jej podróbę z targu Smile
No trochę lipa. Ja już drugie spodenki zamówiłem w Vitesse bo mi wkładka leży jak żadna inna. Wiem, że grupowe zamówienia robią w ciągu 1 miesiąca. Ale coś mnie podkusiło i wrzuciłem atak sport w wyszukiwarkę. Mam złe przeczucia, chociaż nie zamawiałem strojów RL, oto wynik.

http://www.imsig.pl/pozycja/2014/49/2914...widacyjnej

Edyta: Jakby ktoś chciał, tu można pobrać oryginał monitora

https://ems.ms.gov.pl/msig/przegladaniemonitorow

a tak w ogóle, to sprawa jest z 2013 roku, sygnatura akt: V GUp 2/13
No k....
Źle to wygląda Undecided
No to chyba pozamiatane. Rzeczywiście data jest jeszcze z 2013 roku.
http://www.imsig.pl/pozycja/2013/37/252 ... widacyjnej
Czy przyjęcie zlecenia w takiej sytuacji nie jest przestępstwem?
Jest problem w takim razie. Zgodnie z tym stanem prawnym, który został ujawniony przez Jurka, pani Marciniak nie ma prawa przyjmować nowych zleceń. Został wyznaczony syndyk i to on może prowadzić dalej działalność przedsiębiorstwa mając na celu pokrycie roszczeń wierzycieli. Wszelkie działania podjęte bez zgody syndyka są niezgodne z prawem... Najlepiej podjąć kontakt z syndykiem celem wyjaśnienia sprawy. Możliwe, że złożone zamówienie zostanie zrealizowane w porozumieniu z nim. Inaczej żeby odzyskać pieniądze trzeba będzie złożyć roszczenie do masy upadłościowej.
No jest, tylko co z tego, w 2013 sędzia komisarz wszedł na majątek firmy, a to ogłoszenie z marca 2014 było kolejnym ogłoszeniem dla wierzycieli żeby zgłaszali swoje roszczenia celem zaspokojenia bez podtekstów.
Hej
Z tego co wybadaliśmy z Jurkiem to jakoś tak zakombinowali, że teoretycznie jest ok. Ja z kolei tak zrobiłem, że wysłałem maila z żądaniem wysłania zestawienia i cen po rabacie, uwzględniającym opóźnienie (dziś do 18) i wysłania paczki na czwartek. Jeśli nie dostanę tego zestawienia do 18 i ewentualnie później paczki do czwartku to prześlę wszystkim zwrot kasy (zrobiłem błąd, że nie podpisałem na to umowy, ale też zrobiłem dobrze, że nie przelałem im kasy z góry - prosiłem Was o przelewy wtedy, żeby mieć potwierdzenie, że ktoś jest pewny, że zamawia).
Także tego, sprawa wyjaśni się dziś o 18, albo w czwartek o 18. Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację, mam z tego naukę, 1) żeby zawsze podpisywać umowę, 2) stroje zamawiać jesienią/w zimie).
KermitOZ napisał(a):Hej
zrobiłem dobrze, że nie przelałem im kasy z góry - prosiłem Was o przelewy wtedy, żeby mieć potwierdzenie, że ktoś jest pewny, że zamawia
Słusznie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12