Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje RL 2014 - Zamówienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Wiecie co, nie wiem czy Wam się to do czegoś przyda, ale właśnie miałem miłą rozmowę telefoniczną z panią z Vitesse o produkcji strojów wg własnych wzorów. Chodzi mi po głowie zrobienie czegoś takiego na własny użytek. I tak cena zestawu sportline koszulka z podstawową wkładką i koszulka race cut przy zamówieniu 10 kompletów jest ok 245 zł za komplet gatki koszulka. Czas oczekiwania na dziś 8 tygodni po sezonie o wiele krócej.

PS Dziś będę miał na mailu wzory paneli, mam znajoma graficzkę, nie wiem, może będzie coś z tego Smile
Doomy, jeśli chcesz robić zamówienie w Vitesse to załóż proszę osobny wątek, tutaj jest temat o zamówieniu pomarańczowych strojów RL Wink
Jakieś nowe wieści?
Nowe wieści wyglądają tak, że jutro każdy dostanie zwrot kasy. Przepraszam za nieudolność, następnym razem zrobię to sprawniej, w poważnej firmie i z podpisaniem umowy wymuszającej kary za opóźnienie.
Buuu :-(
Moja propozycja, żeby nie czekać do przyszłego roku tylko może od razu poszukać innego wykonawcy. Na pożegnanie lata powinno się udać :-?
Yanq napisał(a):Moja propozycja, żeby nie czekać do przyszłego roku tylko może od razu poszukać innego wykonawcy. Na pożegnanie lata powinno się udać :-?
To nie jest zły pomysł
Yanq napisał(a):Moja propozycja

Nie cytując dalszych słów Janka (są jak najbardziej przyzwoite :-D ) popieram pomysł ale może bez napinki.
Tak aby spokojnie zapoznać się z ofertami, może coś wynegocjować no i podpisać sensowną umowę.
Aby każdy chętny miał zamówiony towar najpóźniej na "Topienie Marzanny" :mrgreen:
Nawet gdyby w zamówieniu były ciuszki zimowe.
Co nagle, to po diable :lol:
darist napisał(a):Tak aby spokojnie zapoznać się z ofertami, może coś wynegocjować no i podpisać sensowną umowę.
Mądrze prawi, trza mu polać :mrgreen:
Hej
Sprawdźcie konto w dzień, po południu już pewnie wszystkie przelewy będą zaksięgowane. Jeszcze raz przepraszam, że tym razem nici z koszulek. Temat zapewne powróci pod koniec wakacji.
Jest Undecided
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12