Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.03, 18:30 - Slajdowisko na 5 lat Rowerowego Lublina :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej

Z przyjemnością zapraszam wszystkich forumowiczów na slajdowisko 5 lat Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin", na którym będę miał przyjemność zaprezentować naszą historię i prehistorię, czyli jak w ogóle doszło do założenia RL. Postaram się w dużym skrócie przedstawić najważniejsze imprezy, organizowane przez Rowerowy Lublin, najważniejsze osoby, które przewinęły się przez Stowarzyszenie i forum oraz zebrać te najbardziej znane wyjazdy RL.

Liczę na liczne przybycie, będę robił wszystko żeby podołać temu trudnemu zadaniu i przedstawić naszą historię w sposób przystępny. Spotykamy się w nowym miejscu, w klubie "Dom Kultury" przy Krakowskim Przedmieściu. To bardzo przyjazne miejsce tego typu inicjatywom (dużo bardziej niż Księżycowa), do tego przestronne, a po slajdach będzie można zostać na muzyczne afterparty. Mam nadzieję, że damy się poznać z dobrej strony i będzie to dobry wstęp do stałej współpracy w przyszłym sezonie slajdowiskowym, więc także z tego powodu zależy mi na tym, żebyście stawili się licznie i zabrali swoich znajomych, którzy może po zapoznaniu się z historią RL przekonają się do roweru i zasilą nasze ustawki i forum Smile Tak więc ja się zajmę slajdami, a Wy zajmijcie się wypełnieniem klubu Big Grin

Sobota, 15 marca, godz. 18:30
Klub "Dom Kultury", Krak. Przedmieście 19
Wstęp wolny!

[Obrazek: Slajdowis_erxpapn.jpg]
Tym razem nie może mnie zabraknąć. :-D
Jurek S napisał(a):Tym razem nie może mnie zabraknąć. :-D
Nie wyobrażam sobie takiego slajdowiska bez zarządu w komplecie :mrgreen:
Wbijam! Tylko gdzie jest ten dom kultury? Tam to same banki i sklepy z ciuchami... ;-)
Spróbuję namówić na obecność dziewczynę, ale z nią to wyższa matematyka ;-)
najszybszy napisał(a):Tylko gdzie jest ten dom kultury? Tam to same banki i sklepy z ciuchami...
Dawna "Czekolada" ;-)
mariobiker napisał(a):Dawna "Czekolada" ;-)

Kolego, czekolada to wiem, że jest w Lidlu, gorzka z całymi orzechami, za 6,49, najlepsza.

Wyjaśnij proszę jaśniej, nie wszyscy, w tym ja, włóczylismy się wieczorami po mieście, w celu wypicia piwa za 8,50pln, tudzież szukania innych atrakcji.
Bart napisał(a):nie wszyscy, w tym ja, włóczylismy się wieczorami po mieście
No tak, zapomniałem że Ty Barteczq po Teleexpresie nie wychodzisz już z domu ;-) Proszę masz dokładny namiar: Klub Dom Kultury Lublin, Ul. Krakowskie Przedmieście 19. I jeszcze fotka (oczywiście zrobiona w nocy) http://d.naszemiasto.pl/k/r/12/45/501a791f1fd9f_g1.jpg
Dziekuje Kolegp moj sympatyczny, tak tylko zagailem temat, Kangurem sie jezdzi, sie wie mniej wiecej co jest gdzie i kto jest kto.

Ale czy bedzie cos z tego, wciaz nie wiem. Takze tego no.
Fajnie było powspominać :mrgreen: Niestety musiałem się ewakuować przed końcem (do pracy :-( ) a później to dopiero się działo ;-)
I ja dzięki,slajdy oparte na zawodach indywidualnych w dużej mierze ,ale miło było być z Wami i zobaczyć Was.Także tak,Reniu dzięki za transport :-D
Stron: 1 2