Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rower Crossowy dla kobiety
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chciałbym prosić was o pomoc !

Od nowego sezonu wracam na rower i chciałbym wciągną w to dziewczynę. Wiąże się to z zakupem roweru MTB. Chodzi tu o rower dla zwykłej osoby, nie profesjonalny, bez fajerwerków - po prostu porządnie wykonany rower do jazdy po ścieżce i lesie.

Kwota jaką możemy przeznaczyć to maxymalnie 1200zł. Wiem że mało bo trochę w rowerach siedzę (ale nie mtb), lecz nie chcemy wydawać więcej gdyż dla niej to będzie jedynie odskocznia od codzienności.
Rowerek w miarę lekki i na kołach 26''. Rama coś ok 17'' dla osoby 168cm.

Macie jakieś propozycje?
Będę chwalił swoją "stajnię" Kands ma w dalszym ciągu dobry osprzęt i nie waży jak czołg. Podobny problem już ktoś dzisiaj poruszał TU - może coś podpatrzycie. Powodzenia
Moja zona śmiga na Lazaro Ewolution V3. Polecam jeżeli koła 26" i w tym przedziale cenowym!
Dzięki za propozycje!
Jeśłi chodzi o te rowerki co podrzuciliście to:
-meridy obejrzymy jeszcze dziś pewnie
-Level A2 był brany pod uwagę ale niestety trochę przekracza budżet który i tak miał wynosić w założeniu 1000zł.
-Lazaro Ewolution V3 - nigdy o nim nie słyszałem, nigdy nie widziałem i chyba w Lublinie nie zobaczę :-(

Czekam na kolejne. Im więcej tym lepiej! Tylko chciałbym aby była możliwość dostania go w LBN żeby dziewczyna mogła się przejechać i zobaczyć czy jej odpowiada.
No to przecież mówię że żona moja ma Big Grin Możemy się ustawić na obadanie jakoś. Ciężko z czasem jest, ale coś się wymyśli Tongue
No to jeśli mówisz że dobry a żona udostępni to bardzo chętnie :-D
Rozumiem, że moją propozycję odrzuciliście? :-|
Nie wiem jak jest w tej chwili ale w sezonie spory wybór w takim przedziale cenowym jak zakładacie jest w bardzo niepolecanym przez nas z uwagi na obsługę sklepie na Związkowej. Pooglądać i przymierzyć się może jednak Wam pozwolą...
Niczego nei odrzucamy dopóki nie zobaczymy i nie sprawdzimy jednak nie znam tej firmy, nie wiem jakich komponentów i podzespołów używają itd. Szukam czegoś trwałego, co da radę kilka sezonów a nie jeden i inwestycja ;-)
Stron: 1 2