Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
mariobiker napisał(a):Nie jest dobrze

Faktycznie nie jest dobrze bo zaczyna mi się robić lista do Wisły (Marcin zaklepał pierwsze miejsce).
Miło gdy dotrzymacie mi towarzystwa ale tyle razy sam wracałem więc się mną nie przejmujcie i walczcie o urlop :lol:
darist napisał(a):(Marcin zaklepał pierwsze miejsce)

Drugi Smile
darist napisał(a):Faktycznie nie jest dobrze bo zaczyna mi się robić lista do Wisły
Chyba w większym składzie pociągniemy nad Wisłę

Edit: Zwalniam miejsce, niestety nie będę miał urlopu w czasie trwania Pielgrzymki :-(
Jurku. Czy przeglądy w Dobrych Rowerach ze zniżką pielgrzymkową są już klepnięte? Można prowadzać rowera?
Noorbi napisał(a):Jurku. Czy przeglądy w Dobrych Rowerach ze zniżką pielgrzymkową są już klepnięte? Można prowadzać rowera?
Generalnie tak tylko jeszcze muszę listę podesłać. A czekam na ostatnie wpłaty, żeby nie poprawiać. Tak więc prosze o wstrzymanie się jeszcze powiedzmy do czwartku.
Wykonałem przegląd i wymianę napędu w serwisie Dobre ROwery. Nie wymagano listy uczestników, pamiętali mnie z ubiegłego roku. Naprawa była wykonana w serwisie na ul. Jutrzenki os. Ruta. Jestem zadowolony z usługi , napędu funkcjonują super.Pozdrawiam.
Posiadam pokrowiec przeciwdeszczowy na sakwy rowerowe trzykomorowe pomarańczowy jeśli ktoś chce skorzystać zapraszam 505544312. Nie używany.
Darist, przyjmiecie mnie do grupy odprowadzającej? :-(
mraugorzata napisał(a):Darist, przyjmiecie mnie do grupy odprowadzającej?

Nie :-( tylko :-D
Jedziemy :lol:
Kierownik odprowadzaczy przyjmuje :lol: więc pakujemy rower i Arrow jedziemy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20