Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
O teraz działa - fajnie jest oglądać te zdjęcia po kilku miesiącach :-)

A na tym zdjęciu Rado zapatrzył się na jakąś szykowną rowerzystkę KLIK :mrgreen:
Dobre, dobre. Faktycznie po kilku miesiącach dobrze znów sobie powspominać.
damian.s napisał(a):A na tym zdjęciu Rado zapatrzył się na jakąś szykowną rowerzystkę KLIK
Jak można ,po sześciu miesiącach,kiedy wszystko już zostało wybaczone :-> .I co teraz ,znowu "ciche dni" :?: :mrgreen:

Rewelacja ,tak w środku zimy,powspominać ;-) .Dzięki Bartq :-D .

radzik

niezła wycinanka, na żadnym zdjęciu mnie nie ma Cry
radzik napisał(a):na żadnym zdjęciu mnie nie ma
Faktycznie,na kilku jest radzik płci jeszcze męskiej :lol: ,ale transformacja nastąpiła w póżniejszym okresie :mrgreen: .
Po reprymendzie od Kierownika z pierwszego dnia, każdy wiedział, że jak wychyli się z szyku choćby na pół centymetra, to zaraz bat świśnie po plecach :mrgreen:
damian.s napisał(a):każdy wiedział, że jak wychyli się z szyku choćby na pół centymetra, to zaraz bat świśnie po plecach :mrgreen:
HAHAHA, dobre foto Big Grin
damian.s napisał(a):HAHAHA, dobre foto Big Grin
Teraz można się śmiać, ale jak bat świstał, to wcale nie było śmieszne ;-) :mrgreen: I pamiętne "Bart - tylko nie po twarzy!!" Kto był, ten wie o co chodzi ;-)
damian.s napisał(a):Teraz można się śmiać, ale jak bat świstał, to wcale nie było śmieszne
Podziwiam Waszą cierpliwość, ja po godzinie jazdy z Wami miałem ochotę ten bat (smartfon) wrzucić pod TIRa :mrgreen:
JuraS napisał(a):damian.s napisał/a:
A na tym zdjęciu Rado zapatrzył się na jakąś szykowną rowerzystkę KLIK

Jak można ,po sześciu miesiącach,kiedy wszystko już zostało wybaczone :-> .I co teraz ,znowu "ciche dni" :?: :mrgreen:

Ehhh, znowu sam będę sobie gotował obiad ...

Dziękuję Bartku --->> https://plus.google.com/photos/10653318 ... 8366318440
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20