Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11.03.2014. godz. 17:00 Lubelski Klub Jazdy na Koniu (LKJ)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Uuuu,bardzo nieładnie ,tak znienacka :roll: , i to kto?Sąsiad :evil: .Tak się sąsiada traktuje :?: Mam tylko nadzieję że ,to nie naleśnikowa 8-) .Bawcie się dobrze ;-) .
Jak ma być leniwie to i ja się zjawięSmile tylko proszę nie zostawiajcie mnie z tyłu Cry
Pozwolę sobie wyjść ;-) przed Kierownika i powiedzieć: Nie zapomnijcie o lampkach :!:
Miałem jechać do Lidla ... ale wolę Wasze towarzystwo :-D Lidl zaczeka.
W lidlu już nic nie ma... Ludzie jak szarańcza przeszli xD
Lidli to teraz jak mrówek , żeby nie powiedzieć biedronek :mrgreen:
A tam nie ma - pompek stacjonarnych masa była dziś po 9 Wink
Pierwszy! Big Grin Był fajny lajcik, wróciłem pół godziny temu, dobra ekipa się zebrała, nawet na zdjęcie się załapałem (nie omieszkam wrzucić w podsumowaniu na 5 lat - w końcu niecodziennie Bart robi ustawkę, w dodatku przyjeżdża na nią i to rowerem!) Big Grin

PS. Gorący Tomek widziany na ścieżce na jakiejś nowej szosówce. Podobno nie umie się zarejestrować, no cóż, dobrze, że przynajmniej szosę kupił Wink
KermitOZ napisał(a):Gorący Tomek widziany na ścieżce na jakiejś nowej szosówce. Podobno nie umie się zarejestrować, no cóż, dobrze, że przynajmniej szosę kupił Wink

to dopiero fenomen nie będąc jest , bo Nick już ma a jednak go nie ma i sporo forumowiczów miało okazję już z nim jeżdzić , hm a raczej oglądać jego plecy gdzieś daleko z przodu ;-)
Tomek nie ma rady musisz sie zarejestrować i sie bronić bo będziemy cię tu gęstą i częstą obgadywać 8-)
KermitOZ napisał(a):Pierwszy! Big Grin Był fajny lajcik, wróciłem pół godziny temu, dobra ekipa się zebrała, nawet na zdjęcie się załapałem (nie omieszkam wrzucić w podsumowaniu na 5 lat - w końcu niecodziennie Bart robi ustawkę, w dodatku przyjeżdża na nią i to rowerem!) Big Grin

(...)
Teraz taka moda nastała, że się przyjeżdża, robi zdjęcie, jakaś rundka i odjeżdża :-P
Rzeczywiście ekipa dobra, brakowało do komplety jeszcze tylko Karoli :-D
Czy był lajt czy nie to napisze Damian, (Renia rządziła) ja w każdym razie w Lidlowskiej kurtce jakoś nie zdążyłem się wytopić. Zresztą sami zobaczycie bo nie żałowaliśmy sobie ze zdjęciami. :lol: Pierwszeństwo oczywiście ma kierownik, ja ze swoimi poczekam.
Aha. I skoro dorwałem się do głosu to dodam jeszcze, ze zgarnelismy w drodze powrotnej Magdalenkę, a wcześniej jeszcze widzielismy Wiatr, ale jak to wiatr po prostu nam przemknęła.
Stron: 1 2 3 4 5