Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11.03.2014. godz. 17:00 Lubelski Klub Jazdy na Koniu (LKJ)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Cześć, dzień dobry, witam wszystkich.


Plan jest taki, a nie inny Arrow

Startujemy spod LKJ i jedziemy w kierunku zalewu...
po 500m skręcamy ostro w lewo, na ścieżkę, kawałeczek krochmalną, następnie długa Diamentowa (kawałek ulicą), skręcamy w Zemborzycką, na ścieżkę i pierdaczymy się dookoła zalewu
Tempo true leniwe.
Ot historia.

Dziękuję
Uprzejmie donoszę, że się zjawię ;-)
Ja również potwierdzam swój udział :-)
Takiej okazji nie można przegapić :-D
Ja o 17 dopiero kończę pracę. :-(
Ale pewnie wpadnę na Was gdzieś po drodze, bo planuję jechać nad Zalew, ale od drugiej strony.
A tak na marginesie dobrze, Bartq nie napisałeś, że tempo będzie stępa. :-P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Spanish_walk.gif
A ja bym prosił was uprzejmie o ustrzelenie co najmniej kilkunastu fot , jeżeli nie kilkudziesięciu , także tak ja tylko tyle.
Cry Taka okazja a mnie nie będzie buuu. Cóż niebawem zrobi się cieplej i będę na szybkie ustawki z córa przyjeżdżał Big Grin
Aż zajrzałem w kalendarz, ale dziś nie ma 1. kwietnia... Także rozumiem, że to jakaś limitowana wersja ustawki, ale spoko, jak coś to mam 4 wolne miejsca, mogę kogoś zabrać, to zawsze będzie nas więcej Wink
Bardzo proszę nie stroic sobie żartów, może podglądają nas przyszli forumowicze, jeszcze sobie pomyślą, że ustawka na niby.
Nie wiem, czy natrzepiemy kilkadziesiąt zdjęć, ale coś tam na bank strzelimy, żeby nie było.
Stron: 1 2 3 4 5