Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Roztocze Wiosną 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
To ile nas już jest na ten wyjazd?
A kto tam wie? Ja też się pisze!
Z racji skomplikowanych planów jest szansa że udało by mi się zebrać ekipę 4 osobową na sobotę + nocleg + kawałek niedzieli. Jest taka opcja?
pawlaczyskis napisał(a):A kto tam wie? Ja też się pisze!
Będzie wesoło. Mam nadzieję, że odzyskam moją rowerynkę :-P
Koleżanki i Koledzy,
byliśmy dziś na "wizji lokalnej" w sprawie bazy rajdu Roztocze Wiosną 2014. Zarezerwowaliśmy Dom Ludowy (OSP) w Kocudzy Drugiej. Mamy tam 20 miejsc w łóżkach w pokojach po 20 zł za noc i ogromne połacie podłogi po 10 zł za noc. Pani z Koła Gospodyń Wiejskich ugotuje grochówkę na sobotni wieczór (po powrocie z trasy). Zamówiliśmy drewno na ognisko.
Przewiduję wpisowe w wysokości 20 zł (ognisko, zupa, znaczek rajdowy, inne drobne/nieprzewidziane koszty organizacji) + noclegi.
Do tego Ci, którzy zdecydują się na degustację wina roztoczańskiego w sobotę zapłacą za to po 15 zł (4 gatunki wina z przekąskami).
Termin pozostaje bez zmian, tj. 4-6 kwietnia.
Polecam dojazd przez Roztocze, gdyż trasa główna między Tarnawą Mała, a Gorajem jest w przebudowie i kompletnie zablokowana przez 8-10 długich świateł.
Oczywiście, z powodu lokalizacji bazy grupa "fullbike" będzie miała dłuższą trasę niż do pierwotnie planowanej Branwi.
Rozpoczynamy zatem zapisy chętnych. Grupę "fullbike" prowadzi Jurek, grupę mtb organizuje Mariusz. Ja się zajmę grupą "rekreacyjną".
Będę w bazie w piątek 4 kwietnia ok. 17-18.
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na rajd.
Piotrek Kieraciński
pik napisał(a):Zarezerwowaliśmy Dom Ludowy (OSP) w Kocudzy Drugiej.
Fajne miejsce https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 2111158498 Może jeszcze uda się zdobyć autografy pań z zespołu " Jarzębina " :mrgreen:
Ja jestem chętny. Wstępnie do grupy rekreacyjnej, bo na opcję fullbike prawdopodobnie nie uda mi się załatwić urlopu. Nocleg poprosiłbym w łóżku.
Uprzejmie wnosimy o dopisanie nas do listy uczestników :-)

Wstępnie grupa rekreacyjna, ale rozważamy też dojazd w piątek bezpośrednio z Lublina (FullBike). Jak wtedy wygląda kwestia powrotu - wyjazd w poniedziałek, czy od razu w niedzielę?
Ola i Jacek napisał(a):Jak wtedy wygląda kwestia powrotu - wyjazd w poniedziałek, czy od razu w niedzielę?
Raczej w niedzielę.
Chciałem potwierdzić swoją obecność. Dotrę na miejsce trasą Jurkową rowerem ale nie chcę ich wstrzymywać bo pewnie wyjadę sobie spokojnie po pracy i w tej chwili trudno mi wymyślić jakąś godzinę (a może będę ich ścigał koleją jeszcze zobaczymy). Tak czy tak powinienem dotrzeć późnym wieczorem na miejsce. Więc poproszę jakieś kojo i o zaszeregowanie w grupie rekreacja ;-)
Ja na pewno będę wracał w niedzielę :-|
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23