Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Roztocze Wiosną 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Szanowne Koleżanki i Koledzy,
zapraszam na kolejny rajd Roztocze Wiosną. W tym roku na Roztoczu Zachodnim, na pograniczu z Lasami Janowskimi. Termin 4-6 kwietnia. Miejsce noclegu - najpewniej Branew (nie mamy jeszcze rezerwacji, ale to będą te okolice; postaramy się, żeby koszty nie przekroczyły 15 zł za noc).
W sobotę specjalna atrakcja: wizyta w winnicy w Lipowcu połączona z degustacją 4 gatunków lokalnych roztoczańskich win i przekąskami (15 zł od osoby). Będzie to wymagało przejechania ok. 70-80 km (w obie strony).Rezerwujcie czas i zbierajcie grupę mtb. Kto woli trasy "turystyczne", śmiało może dołączyć do drugiej grupy - mamy możliwości transportowe. Gdyby się pojawiła ekipa, która chciałaby przyjechać do Branwi z Lublina rowerami - jest taka opcja, bo to niewiele ponad 85 km.
Piotr Kieraciński, 601 913 847.
pik napisał(a):Termin 4-6 kwietnia.
Czy to oznacza wyjazd 3-dniowy, gdzie już w piątek jeździmy na rowerach, czy też na miejsce przyjeżdżamy dopiero w piątek wieczorem po pracy, szkole itp?
pik napisał(a):Gdyby się pojawiła ekipa, która chciałaby przyjechać do Branwi z Lublina rowerami - jest taka opcja, bo to niewiele ponad 85 km.
Według mnie to o 10 km mniej ;-) http://www.gpsies.com/map.do?fileId=bbqllakzkipxumkm Na taki "kawałek" to aż grzech wpychać rowery do samochodu 8-) Można także dojechać PKP do Polichny a wtedy tylko około 28 km na rowerkach. Propozycja bardzo ciekawa, na pewno znajdą się chętni :-)
damian.s napisał(a):
pik napisał(a):Termin 4-6 kwietnia.
Czy to oznacza wyjazd 3-dniowy, gdzie już w piątek jeździmy na rowerach, czy też na miejsce przyjeżdżamy dopiero w piątek wieczorem po pracy, szkole itp?

Możliwe są obie opcje. Dotychczas bywały dwie grupy rowerowe: mtb, organizowana przez Rowerowy Lublin i grupa turystyczna (nie tylko rowery górskie, ale zwykłe trekkingi). Bywało, że jeździliśmy 3 dni, a niektórzy dojeżdżali na sobotę i niedzielę.
I odpowiadając Mario, oczywiście, że bez problemu można dojechać z Lublina, pojeździć i wrócić rowerem.
Organizujcie się. Dostałem wiadomość, że nie będzie Michała Brodowskiego, który zwykle tu na forum organizował grupę. Liczę, ze zrobi to ktoś inny :-)
Piotrek
Impreza z cyklu "must be", już się obawiałem Piotrze, że wybierzecie termin, który mi nie będzie odpowiadał.
Pierwszy z RL :-)
Pomyślimy nad trasami MTB.
Dla chętnych: Mogę zabrać 3 osoby z rowerami i dobytkiem.
Ahoj, przygodo :mrgreen:
Damian, poczytaj wątki z imprez w poprzednich latach.

PS. Jedno miejsce w samochodzie już zajęte ;-)
oficjalnie drugi (nieoficjalnie po poście Mariusza chyba trzeci) z RL :-D
w tym roku musi się udać, jeden wyjazd na Roztocze Wiosną pominięty w ciągu ostatnich lat to zdecydowanie za dużo :mrgreen:

wstępnie zaklepuję miejsce u Ciebie, ale sprawa może się zmienić jak załatwię busa na ten wyjazd
Kurcze, tak bardzo chciałam na to jechać :-(
Ale z moją ręką jeszcze nie będzie ok, no i kondycji zero :-(
mraugorzata napisał(a):Kurcze, tak bardzo chciałam na to jechać
Chcieć, to móc Wink
mraugorzata napisał(a):kondycji zero
Na RW mało kto ma kondycję, bo to wczesna impreza, więc nie masz się tym co martwić.
mariox napisał(a):Na RW mało kto ma kondycję, bo to wczesna impreza, więc nie masz się tym co martwić.
A tak się właśnie zacząłem zastanawiać czy nie pojechać z Wami (oczywiście z szosówką Big Grin) na to roztocze żeby wykonać ostatnie szlify formy przed sezonem...
Maroix, wstępnie się piszę na transport. Smile Mam nadzieję, że do tego czasu odzyskam rowerek Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23