Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 14.03.2014, godz. 11.00, Łukoil JP II - w kierunku Łęcznej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Kto ma wolny piąteczek, piątunio, piątuniunio? JAAA :mrgreen:
Tak się składa, że na 99% będę miał urlop i zamierzam skorzystać z prawdziwie wiosennej pogody i popedałować gdzieś przed siebie. Gdzie - jeszcze nie wiem, prawdopodobnie w kierunku Łęcznej i pojezierza, coś wymyślę dziś wieczorem, ewentualnie jutro. Godzina wyjazdu - prawdopodobnie około 10.00, miejsce zbiórki podam, jak z grubsza ułożę sobie trasę. Trasę możemy też ustalić z ewentualnymi chętnymi, podobnie jak godzinę wyjazdu i miejsce zbiórki.

Jazda oczywiście tylko w przypadku dobrych warunków pogodowych, a według zapowiedzi właśnie takie mają być. Tempo bardzo rekreacyjne, dystans około 80km (+/-10km) plus dojazdy. Asfalty i może trochę dróg gruntowych.

Edit: Start godz. 11.00 z Łukoila JPII, trasa z grubsza taka http://ridewithgps.com/routes/4206072 - około 90km od miejsca startu do miejsca startu, w razie potrzeby można łatwo skrócić Smile Głównie asfalt, krótkie odcinki dróg gruntowych.
Jestem zainteresowany ;-) .Wstępnie proponuję godzinę 11,00.
Ja nie wiem Koledzy.., pieniądze leją wam się z kranu, żyjecie powietrzem, miłością, czy w szałasie w lesie....?

Żeby żyć, muszę pracować przez 5 dni w tygodniu, bez żadnych ulg, a wy sobie ot tak? pstryk!? na rowerek? przy piątku?




Przepraszam za OT, ale musiałem się wyżalić, bo mnie boli.
Bart napisał(a):eby żyć, muszę pracować przez 5 dni w tygodniu, bez żadnych ulg, a wy sobie ot tak? pstryk!? na rowerek? przy piątku?
Kolego sympatyczny Bartq,są tacy co pracują w troszkę innym systemie ;-) .Jak wiesz ,np. ja kończę 24 h dyżur w piąteczek o godz,8,00.I mimo niedospania, hop na rowerek :lol: .
Edytowałem pierwszy post - tam są wszystkie informacje.
Ze względu na popołudniowo-wieczorne plany, które powstały w międzyczasie, pozostanę przy opcji kierunek Łęczna i dystansie około 90km z możliwością skrócenia :-)
To już jakaś zmowa :-P Jurek na Batorz, Damian Łęczna a ja do roboty :evil:
mariobiker napisał(a):To już jakaś zmowa :-P Jurek na Batorz, Damian Łęczna a ja do roboty :evil:
Cóż ja ci Mariusz mogę poradzić w tej sytuacji - chyba tylko tyle - nie wywołuj nutrii z lasu :-P :mrgreen:
damian.s napisał(a):Cóż ja ci Mariusz mogę poradzić w tej sytuacji - chyba tylko tyle - nie wywołuj nutrii z lasu
Dobrze, że nie łosia :mrgreen:
Powinien być zakaz pisania o takich ustawkach , bo pracować nie dajecie ...chyba i ja wezmę urlop :-D tylko jeszcze nie wiem gdzie uderzyć
Iron79 napisał(a):pracować nie dajecie ...chyba i ja wezmę urlop tylko jeszcze nie wiem gdzie uderzyć
Jak napisał Doomy ,od soboty pogoda się załamuje,trzeba korzystać ;-) .
Jadę :-> .
Stron: 1 2 3 4