Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [12.09] g. 19.30, Pl. Litewski - Malowane Światłem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
kreciczek, mi to wszystko na razie średnio wychodzi, choć nie mówię, że wcale. Ja to wszystko rozpatruję pod kątem stworzenia całego - czytelnego - napisu. Prostsze rzeczy wychodzą. Zapraszamy w każdym razie tego z Zenithem :mrgreen: . Zresztą mogę ci pożyczyć swoją Wilię, też działa bez bateryjek i ma możliwość stałego otwarcia migawki :-P .

No właśnie. A nie mogło być np www.rl.org? Już byłoby prościej :-P .
ja pstrykalem astrofotografie przez teleskop i nie tylko moim poczciwym zenitem 12xp;]. moze znow sie nakrece na foty;p
mamut77 napisał(a):No właśnie. A nie mogło być np www.rl.org? Już byłoby prościej

Widocznie nie mogło.
Dobrze , że nie dali_www.rowerowylublincodzienneustawkipodlkjogodz18zapraszamy.org

:-P :-P
PrażonyRabarbar napisał(a):KTO wymyślił tak długą nazwę dla stowarzyszenia :?:
Sorki Tongue

PrażonyRabarbar napisał(a):Dobrze , że nie dali_www.rowerowylublincodzienneustawkipodlkjogodz18zapraszamy.org
HAHAHAHA, mistrz Big Grin
12.09.2009 (sobota) godz. 19:30
Pl. Litewski

Pasuje :?:
Średnio na jeża, bo w niedzielę z samego rana na maraton do Kielc wyrusza ekipa, ale jakoś damy radę Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
pasuje,
a tak ogólnie jadąc dziś około 19:00 od Grafa zobaczyłem kapitalne tło - zabudowania starego miasta na tle zachodzącego słońca (widziałem na jakimś forum kapitalne zdjęcia Lublina własnie z zachodzącym słoncem w tle) - proponuję zrobić taki napis na tle kojarzonym z Lublinem - np. na tle zamku albo właśnie na wyżej wymienionym tle (to jest gdzieś w środku odcinka ścieżki między Grafem a kładką).
Eeee nie przesadzaj.
Ostatnio po 3 godz. snu pojechałeś do Józefowa i było w pytę :lol:
A teraz spotkamy się może na 30min.
elephant napisał(a):proponuję zrobić taki napis na tle kojarzonym z Lublinem - np. na tle zamku albo właśnie na wyżej wymienionym tle (to jest gdzieś w środku odcinka ścieżki między Grafem a kładką).
Dokładnie tam, można by się więc ustawić na Starym Moście przy Gali Smile

PrażonyRabarbar napisał(a):Ostatnio po 3 godz. snu pojechałeś do Józefowa i było w pytę :lol:
No niestety nie było. Najlepsze maratony jeżdżę po 4 h snu i w dodatku bez dydłania dzień wcześniej Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
przy okazji proponuję zainteresowanym osobom przećwiczyć pisanie literek jeśli mają taką możliwość (aparat) - ja przed chwilą robiłem próbę i marnie mi to wyszło - literki mi się rozjechały :lol: muszę poćwiczyć, aczkolwiek zabawa przednia :mrgreen:

P.S. A tak ogólnie to pomysł jest przedni - gratuluję prażonemu!
Stron: 1 2 3 4 5