Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [12.09] g. 19.30, Pl. Litewski - Malowane Światłem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
PrażonyRabarbar napisał(a):12.09.2009 (sobota) godz. 19:30
Pl. Litewski

Pasuje
Nie mam jeszcze zielonego pojęcia, czy mi pasuje, a ciekaw jestem nieziemsko jak to wszystko wyszłoby w praktyce :mrgreen: .
Tylko jedna sprawa... Dwóch, trzech facetów ze statywami i aparatami wycelowanymi w tańczącego ze światełkami delikwenta (lub delikwentów)... Czy aby jesteśmy gotowi na sensację, jaką możemy tym eksperymentem wzbudzić w bądź co bądź publicznym miejscu :-P :mrgreen: :-P ?
PrażonyRabarbar napisał(a):12.09.2009 (sobota) godz. 19:30
Pl. Litewski

Pasuje :?:
Jeżeli ustawka dojdzie do skutku, z chęcią przyjadę :-D
Musi nas być jak najwięcej, co najmniej 14 osób do malowania (wtedy będzie można ułożyć się napis: Rowerowy Lublin). Chyba da się to zorganizować? Big Grin

Kto może być niech się wpisze Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Powinienem dać radę o ile wyrobię się z powrotem z Kozłówki. ;]
Zgłaszam swoją obecność :mrgreen:
Ja ze sprzętem wpadam... o ile się wyrobię, co nie jest do końca pewne Undecided .
to i ja wezme swoj sprzęt i się pojawie choć myśle że to jest złe miejsce i za wcześnie
Wszystkim którzy się pojawili na ustawce zwanej Malowane Światłem Wielkie Dzięki :!:
A szczególne podziękowania dla literek R, O, W, E, R, O, W, Y, L, U, B, L, I, N, :mrgreen:

Efekty naszej wspólnej zabawy światełkami można oglądać

TU

Pozdrawiam
Sylwek
A ja dołożę tzw backstage czyli zaplecze . Jakość słaba, ale na tyle pozwoliła lampa.
Pozdrawiam
Tegwoj
No, no wyszło nawet ładnie,. Nawet śmiesznie było podczas to kolejnych prób :mrgreen:

Pzdr
Stron: 1 2 3 4 5