Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [12.09] g. 19.30, Pl. Litewski - Malowane Światłem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Wyszło świetnie jak na pierwszy raz - wyglądało to gorzej na wyświetlaczach aparatów :-P
Trochę poćwiczymy to następnym razem ułożymy adres strony i namalujemy logo :mrgreen:
Dzięki dzięki! Zabawa naprawdę udana Smile A co ważniejsze są jej efekty. Komentarze też boskie ;D Np, "stojąc przy Karoli nie umiem się nie poruszać". Pozdrowienia od drugiej literki "R" Smile A szkoda, że nie napisaliśmy pewnego wyrażenia ;D heh TongueTongue
Ja jeszcze dodam, że moja córka Julcia, gdy miała 5 lat nie miała problemu z napisaniem literki Y :-P
PrażonyRabarbar napisał(a):Ja jeszcze dodam, że moja córka Julcia, gdy miała 5 lat nie miała problemu z napisaniem literki Y :-P
Ale wrzuta!!! :lol: :lol: :lol:
PrażonyRabarbar napisał(a):Ja jeszcze dodam, że moja córka Julcia, gdy miała 5 lat nie miała problemu z napisaniem literki Y :-P
Big GrinDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A ja nie dość, że się nie wyrobiłem, to jeszcze dętkę mam do łatania (albo i obie).
Z tego, co widzę wyszło super, zwłaszcza jak na pierwszy raz. Tylko pogratulować :mrgreen:.

A gdyby następnym razem użyć kolorowych świateł? Mógłby wyjść naprawdę ciekawy efekt, gdyby użyć latarek z filtrami czy czegoś w tym duchu.
kylos napisał(a):A szkoda, że nie napisaliśmy pewnego wyrażenia ;D heh TongueTongue

D...a jeszcze namalujemy, a na drugim planie będzie ratusz :lol:
Wtedy na pewno żadna nowa ścieżka rowerowa nie powstanie w Lbn :->
:mrgreen:
BRAWO
NIEŻLE TO WYSZŁO!!!!!
szkoda że nie dotarłem :-(
PrażonyRabarbar napisał(a):Ja jeszcze dodam, że moja córka Julcia, gdy miała 5 lat nie miała problemu z napisaniem literki Y :-P
Coś mi się wydaje, że przy następnym Malowaniu Świtłem będziecie się musieli obyć bez literki Y przynajmniej w moim wykonaniu. 8-)
A tak w ogóle to ja jestem w stanie znieść dwóch kierowników, trzeci to już za dużo jak dla mnie. :-D

PS. Sylwek dlaczego w galerii nie ma zdjęcia z Twoja literką N? :mrgreen:
Czyżby ktoś się bał kompromitacji, że nie umie sobie poradzić z N? :-D
widziałam Was wczoraj jak szponciliście te malunki Tongue
Stron: 1 2 3 4 5