Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [12.09] g. 19.30, Pl. Litewski - Malowane Światłem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
To czemu się nie przyłączyłaś? :-P
Karola napisał(a):PS. Sylwek dlaczego w galerii nie ma zdjęcia z Twoja literką N? :mrgreen:

Bo te foty gdzie ja rysowałem literkę N robił Arek :-P

Karola napisał(a):Czyżby ktoś się bał kompromitacji, że nie umie sobie poradzić z N? :-D

Arek robił Nikonem, a ja Canonem, więc w imię odwiecznej rywalizacji Nikon vs. Canon moim obowiązkiem było napisanie literki N w taki, a nie inny sposób :lol:
To było celowe zamierzone działanie i o kompromitacji nie ma mowy :-P
PrażonyRabarbar napisał(a):To było celowe zamierzone działanie i o kompromitacji nie ma mowy :-P
Dobra, dobra 8-)
aż nie mogłem sie powstrzymać żeby nie napisać REWELACYJNE ZDJECIA PLACU LITEWSKIEGO - taki trochę bajkowy , fajny pomysł z pisaniem światłem, pozdrawiam Piotrek
PrażonyRabarbar napisał(a):Arek robił Nikonem, a ja Canonem, więc w imię odwiecznej rywalizacji Nikon vs. Canon moim obowiązkiem było napisanie literki N w taki, a nie inny sposób
No to tym bardziej szkoda, że nie dałem rady, bo w ramach promocji Olympusa mógłbym jakoś naprawdę twórczo zaszaleć przy "O" :-D . Oj, dopiero byłby ubaw...
bardzo dobrze wyszło. szczególnie jak na 1szy raz.
Karola napisał(a):Sylwek dlaczego w galerii nie ma zdjęcia z Twoja literką N? :mrgreen:
PrażonyRabarbar napisał(a):Bo te foty gdzie ja rysowałem literkę N robił Arek :-P
W galerii z malowania światłem dorzuciłem już trzy fotki robione przez Arka Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2 3 4 5