Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Siema Rowerzystki i Rowerzyści ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Miło mi jest przywitać się na tym forum, na razie wirtualnie, a w miarę rozkręcania się sezonu pewnie i 'na żywo' Smile
Mam na imię Kuba, w tym sezonie będę się poruszał nowo poskładanym MTB na bazie ramy Torpado. Przeważnie występuję w parze ze swoją dziewczyną ( Iwonka ) która będzie śmigać Herkulesem ( jak wróci z serwisu ) Big Grin
Do zobaczenia na trasie Smile
Witaj Gobel. Jak pewnie zauważyłeś ruch u nas już duży się zrobił więc nie czekaj tylko dołączaj/cie na ustawki. :-D
Cześć Gobel, im więcej nas będzie tym lepiej, to znaczy, że coraz więcej ludzi czerpie przyjemność z jazdy rowerem. Do zobaczenia na ustawkach, :-D
Cześć Kuba :-)
Witaj! Do zobaczenia w realu :mrgreen:
Witajcie ;-) :!:
Powitać kolejnych pozytywnie zakręconych SmileSmileSmile
Grzenio wita Smile
Przyznaje że przez ostatnie dwa lata widać na ulicach wzrost zainteresowania rowerem, co mnie bardzo cieszy Smile w poprzednim sezonie jeździliśmy z dziewczyną razem do pracy (ok 30km dziennie). Na nowy sezon nowy dla mnie nowy rowerek, dla dziewczyny pełny serwis i czekamy na jakąś w miarę sensowną pogodę Smile i mamy zamiar nie ograniczać się tylko do dojazdów do pracy Smile
Gobel napisał(a):Przyznaje że przez ostatnie dwa lata widać na ulicach wzrost zainteresowania rowerem, co mnie bardzo cieszy Smile w poprzednim sezonie jeździliśmy z dziewczyną razem do pracy (ok 30km dziennie). Na nowy sezon nowy dla mnie nowy rowerek, dla dziewczyny pełny serwis i czekamy na jakąś w miarę sensowną pogodę Smile i mamy zamiar nie ograniczać się tylko do dojazdów do pracy Smile
Tylko nie czekajcie zbyt długo na sensowną pogodę by my już od dawna jeździmy. A w tym tygodniu to piątek, sobota i niedziela szykuje sie rowerowa. Więc jest okazja, żeby słowo zamienić w czyn :-P
Stron: 1 2