Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 21.03.2014, godz. 9:00, Choiny/Związkowa (biedronka)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Prognozy na piątek są bardzo optymistyczne więc grzechem byłoby siedzieć w domu ;-) Mam zamiar przejechać część trasy " 24h le Mans " ;-) http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xxmyhcccbwodpztq . Powrót z Parczewa może być leniwy (PKP), może być na kołach, wszystko do dogadania.
Jeśli będzie bardzo mokro lub jeśli będzie padało, nie jadę.
mariobiker napisał(a):Prognozy na piątek są bardzo optymistyczne więc grzechem byłoby siedzieć w domu ;-) Mam zamiar przejechać część trasy " 24h le Mans " ;-) http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xxmyhcccbwodpztq . Powrót z Parczewa może być leniwy (PKP), może być na kołach, wszystko do dogadania.
Jeśli będzie bardzo mokro lub jeśli będzie padało, nie jadę.
Kusisz, ale to jakoś leniwie nie wygląda :-o Chociaż, ostatni pociąg, a właściwie jedyny o dobrej porze jest o 17.25 czyli na 17 trzeba by dojechać. Hmm. :-D
Jurek S napisał(a):Kusisz, ale to jakoś leniwie nie wygląda
Przy takim zapasie czasu będzie spokojnie :-) Miałbyś fajną trzydniówkę Jureczku :mrgreen: Trzeba zwerbować JuraSa i Damiana :-D Oczywiście inni chętni także są bardzo mile widziani :mrgreen:
mariobiker napisał(a):Trzeba zwerbować JuraSa i Damiana Oczywiście inni chętni także są bardzo mile widziani
Ja już jestem zwerbowany ;-) .Generalne założenie bardzo słuszne,wiatr w plecy :lol: z południa ,południowego -zachodu.W rachubę wchodzi powrót tylko PKP {spokojnie,to dopiero marzec :-> }.Nie sprawdzałem jeszcze pociągów,ale nie jestem pewny czy z Parczewa coś mamy po południu :?: Ewentualnie można pojechać do Łukowa,tam więcej połączeń.Gdyby kierunek wiatru się zmieniał w prognozach,proponuję korekty trasy :-P .
mariobiker napisał(a):Trzeba zwerbować JuraSa i Damiana
Nowy tydzień się zaczął i okazuje się, że mogę mieć problem z urlopem na piątek...
Ale coś Mariusz kręcisz z tym wiatrem - no chyba, że uwzględniasz fakt, że od Radzynia wiatr zmieni kierunek :-)
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Kusisz, ale to jakoś leniwie nie wygląda
Przy takim zapasie czasu będzie spokojnie :-) Miałbyś fajną trzydniówkę Jureczku :mrgreen: Trzeba zwerbować JuraSa i Damiana :-D Oczywiście inni chętni także są bardzo mile widziani :mrgreen:
No właśnie nie do końca jestem pewien czy po takim piątku będę miał jeszcze na coś siły :-P
Jak zwykle zacząłem kombinować czy nie udałoby się coś skrócić, np. zawijas do Kozłówki? :-) To wynika z tego, że tak przebiegała trasa tego maratonu czy chcesz tam zajechać?
I drugie "no i" mam nadzieję, że zabierzemy się tym pociągiem :!:
JuraS napisał(a):Ja już jestem zwerbowany
To mnie cieszy :-)
JuraS napisał(a):Nie sprawdzałem jeszcze pociągów,ale nie jestem pewny czy z Parczewa coś mamy po południu
Po południu mamy ciuchcię z Parczewa o godz. 17:25
Jurek S napisał(a):Jak zwykle zacząłem kombinować czy nie udałoby się coś skrócić, np. zawijas do Kozłówki? To wynika z tego, że tak przebiegała trasa tego maratonu czy chcesz tam zajechać?
Chcę sprawdzić całą trasę pod kontem czerwcowej wycieczki ;-)
Jurek S napisał(a):I drugie "no i" mam nadzieję, że zabierzemy się tym pociągiem
A niech spróbuje nas nie zabrać
Prognoza na piątek rzeczywiście optymistyczna.
Piątek mam wolny, pytanie: 100% szosa?
wierzba napisał(a):Piątek mam wolny, pytanie: 100% szosa?
100% szosa :-) ale jakość pewnie będzie różna :-?
mariobiker napisał(a):ale jakość pewnie będzie różna :-?
Potwierdzam :-)
Stron: 1 2 3 4 5