Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rower do 800 zł bez większych wymagań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Mam prośbę do bardziej doświadczonych kolegów.
Chcę kupić rower - nie za drogi, bo głównie będzie używany rekreacyjnie i w pogodne dni na dojazdy do pracy. Trasy jak już będą robione to 80% asfalt, ew. 20% szutry itp.

Po kilku latach rozbratu z rowerem zatęskniłem z powrotem za siodełkiem Tongue

Chodzą mi po głowie takie modele:
1) LAZARO INTEGRAL V1
2) KANDS ENERGY 500
3) ROCKRIDER 5.1 B'TWIN

Co z powyższych byście doradzili / odradzili.
Proszę o za i przeciw.

Dzięki z góry za sugestie.
pozdrawiam
Zdecydowanie z tych trzech pierwszy. Najlepszy osprzęt + najniższa waga. Żadnych B-Twinów :-P A po za tym to rower typu cross więc bardzo uniwersalny. Bardzo dobrze jeździ się po szosie i śmiało można wjechać w teren. Z czasem możesz pomyśleć o innych oponkach, ale ja na CST przejechałem tysiące km
Głównymi zaletami roweru jest osprzęt HIMANO :lol: - Jurku w ogłoszeniu jest napisany taki osprzęt.
Meritok napisał(a):Głównymi zaletami roweru jest osprzęt HIMANO :lol: - Jurku w ogłoszeniu jest napisany taki osprzęt.
Nie wprowadzaj w błąd naszego kolegi :-D . Tak, widziałem, że im się literka zgubiła :-|
Literówkę i ja zauważyłem, mniejsza z nią Wink
Czyli póki co wyłania się lider... A może coś innego możecie polecić w podobnej cenie?
Jeśli bierzesz pod uwagę używki to odezwij się na PW.
axe654 napisał(a):Chcę kupić rower - nie za drogi
To może coś takiego http://allegro.pl/mongoose-crossway-250 ... 18288.html
mariobiker napisał(a):To może coś takiego http://allegro.pl/mongoose-crossway-250 ... 18288.html

... a cóż to? Przyznam szczerze, że nie podoba mi się ten sprzęt Undecided
Oponki jak dla mnie to typowo szosowe, a reszta jakaś taka surowa...
Proponuję zacząć udzielanie się na forum od przeczytania regulaminu.
Admin


Ojtam ojtam
-Velo
A ja proponuję kłapnąć dziobem, bo co wolno wojewodzie... Tracę do Ciebie cierpliwość, ogarnij się, albo ktoś to będzie musiał zrobić za Ciebie Wink Koniec tematu.
Stron: 1 2