Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.03 g.17 Łukoil Czuby - Dzień Loda ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witajcie

Wiosna nadeszła, więc nadchodzą też poniedziałkowe, lajtowe ustawki Prezesa Wink

Zaczynamy w dzień loda, zapraszam więc wszystkich chętnych [na jazdę] na wspólną przejażdżkę do lodziarni nad Zalewem. Dystans nie będzie duży, powrót pewnie od strony Konopnicy, a jakże! Wink

Warunek jeden: ładna pogoda (w deszczu nie jadę, pewnie w poniedziałek będzie wszystko wiadomo, Kret czy tam inny Zubilewicz mówił podobno coś, że ma się pogoda popsuć, nie wiem czy to prawda, oni pewnie zresztą też nie wiedzą, pożyjemy zobaczymy. Aha, tradycja musi być zachowana: start bezwzględnie punktualnny Smile

Także tak
Zamierzam się pojawić Smile
Prezesie czy można na 17:15 (zwyczajowo)? Po pracy trzeba się ogarnąć Smile
Hmm, tak średnio to widzę, jeszcze zmiany czasu nie było, więc ciemno się po 18 robi, na bank nie dasz rady na 17?

EDYCJA:
Póki co wygląda na to, że i tak nie ma znaczenia, bo wróżą deszcz Wink
KermitOZ napisał(a):(...)
Póki co wygląda na to, że i tak nie ma znaczenia, bo wróżą deszcz Wink
Będzie dobrze :-D Ja się piszę.
Niestety muszę odpuścić. Nie mam z kim zostawić córy więc lipa. Gdyby pogoda była fajniejsza to bym ją zabrał Wink
Na to wygląda, że wygląda to obiecująco Smile Zatem póki co plan jest taki, że jedziemy. Trasa od stacji do stacji ok 27km, niech każdy chętny na lodzika weźmie ze sobą PLNy i do zobaczenia na Łukoilu Wink

Judaas, pogoda jest git, bierz córę i jadziem Big Grin

PS. Przypominam o lampkach, bo powrót mimo krótkiego dystansu będzie już po zmroku Smile
Będę, może uda mi się jeszcze kogoś z pracy namówić :lol:
Radek i Grzegorz przeczytajcie mojego maila z Zarządu :-P
Jurek S napisał(a):Radek i Grzegorz przeczytajcie mojego maila z Zarządu :-P
Mam, oo, dobra nowina:

Cytat:Jurek S napisał w mailu:
"Będę na ustawce, funduję lody, oby nie padało"

Wink
Stron: 1 2 3 4