Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Mój Author
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ponieważ niedługo minie równo 7 lat w tym związku, to postanowiłem Wam przedstawić swój rowerek. Część z Was już go widziała, wszak jeżdżę z Wami już prawie rok, ale tu postanowiłem wrzucić trochę więcej szczegółów :-)

Model: Autor Prime
Rama: stalowa, kolor niebieski, z dodatkami czarnego i białego
Rozmiar: nigdy się nad tym nie zastanawiałem
Hamulce: są, w tym roku zostały wymienione klocki
Klamki hamulców: są, 2szt.
Przerzutki: są, 2szt - przednia i tylna.
Manetki: są, 2 szt.
Łańcuch: jest, od nowości ten sam, smarowany od czasu do czasu.
Suport: jest, w zeszłym roku po Jurkowym Roztoczu coś zaczęło w nim piszczeć - usterka wyeliminowana.
Obręcze: są, 2szt.
Szprychy: są, nie liczyłem ile, w zeszłym roku jedna pękła, została wymieniona po powrocie z wycieczki
Opony: są, 2szt, nie za grube, nie za cieńkie - w sam raz.
Piasty: również są, 2szt.
Siodełko: jest, 1szt - wymienione zaraz po zakupie na bardziej wygodne.
Pedały: są, 2szt, platformowe :-P
Kierownica: jest, 1szt.
Bagażnik: jest, udźwig 25kg - tak jest napisane, ale nie sprawdzałem.
Błotniki: są, 2szt.
Amortyzator: brak
Waga: Jakoś do tej pory nie przyszło mi do głowy, żeby go zważyć. A nawet gdybym zważył - czy to coś zmienia :-P

Jeśli coś pominąłem, to niechcący.

Całość majestatycznie toczy się do przodu i o to chodzi, na chwilę obecną większych potrzeb w tym zakresie nie mam.

Zdjęcia:
Kilka dni po zakupie
Obecnie - tzn. kilka miesięcy temu, obecnie nie ma śniegu, ale reszta jest generalnie bez większych zmian :mrgreen:
Damianku, takiej specyfikacji jeszcze nie czytałem ;-) prawdziwy lajcik
damian.s napisał(a):Całość majestatycznie toczy się do przodu i o to chodzi

No i własnie o to chodzi... jeździ :-D
Są, jest, jeździ, nie zastanawialem sie. Wink
Z tego opisu w zasadzie dowiedziałem się tylko jednego , właściciel zadowolony jest ze swojego roweru , także tak koniec i kropka oby więcej było takich szczęśliwych bajkerów ;-) .
PS. Prawdziwy kosmos bez żadnych udoskonaleń, na jednym łańcuchu a rower wciąż doskonały Confusedhock: .hmmm a ja w swoim wciąż coś zmieniam żeby było lepiej , chyba mam jakiś słaby rower nie to co Damian :oops:
piotr73 napisał(a):chyba mam jakiś słaby rower nie to co Damian

Nie ma słabych rowerów, są tylko słabi...
Właśnie się zorientowałem, że parę dni temu strzeliło nam 10 lat Wink
Od ostatniej relacji parę drobiazgów w rowerze wymieniłem, między innymi łańcuch - w końcu rower parę ładnych lat już ma i trochę kilometrów przejechał, więc niektóre części miały prawo się zużyć Wink Ale tak jak sobie czytam czasami inne wątki, to uważam że i tak jest nieźle Wink
Damianku! Podoba mi się Twoje podejście ... bardzo, bardzo pozytywnie - pasuje do Właściciela  Big Grin Big Grin Big Grin
Jak jeździ to super Smile