Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: z błotnikiem czy bez
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Patryk napisał(a):Chciałem wrzucić obrazek ale w sumie nie mogę się zdecydować więc ...

Nie wiem czy to miało być śmieszne czy o co chodzi bo niektóre z tych obrazków są dość obraźliwe... Każdy ma prawo zadać pytanie a jak się nie podoba to nie odpisuję. Nie widzę powodu do postawy prezentowanej przez niektórych kolegów. Chyba, że niektórzy są tacy PRO, że urodzili się z łańcuchem zamiast pępowiny a w niemowlęctwie pili płyn hamulcowy na zmianę ze smarem zamiast mleka. Każdy ma prawo zadać pytanie a jakość i treść odpowiedzi świadczy jedynie o jej autorze. Niebawem ludzie będą bali się zadać pytanie bo to nie wypada, tu sami spece jeżdżą....
Wracając do pytania. Przyłączę się do odpowiedzi udzielonej przez Małgośkę. "O gustach się nie dyskutuje". Generalnie większość z nas rezygnuje z jazdy z błotnikami w suchym klimacie ze względu na wagę bądź kwestii estetycznych. Natomiast gdy pojawia się błotko to ja zakładam błotniki z przodu z tyłu i gdzie się da ;-) Nie ma nic gorszego niż mokra dupa albo utrata widoczności w wyniku zachlapanych okularów. Lekkie błotniki z łatwym montażem to jest to.
A jakiej oczekiwać odpowiedzi na głupie pytanie. No kurde bez przesady zaraz sie ktoś zapyta jak pada deszczto wziąć parasol i kalosze.
Patryk, po pierwsze pytałem się czy jest sens zdemnowania blotnika gdy jest sucho a nie o to czy zakładac gdy pada deszcz;-) po drugie jeśli ci nie odpowiada pytanie to po co odpowiadaszUndecided pozdrawiam PS judaas dzięki za życzliwą odp:-)
Patryk napisał(a):A jakiej oczekiwać odpowiedzi na głupie pytanie.

Nie ma głupich pytań ... Znasz to przysłowie? Nawet złe pytanie, o ile uzyskamy mądrą odpowiedź czyni nas mądrzejszymi. Tylko głupie odpowiedzi są złe, z głupich pytań można coś wynieść. Gdy mamy do czynienia z czymś nowym możemy tego jeszcze nie rozumieć i podstawowe, powtarzające się pytania na temat tego co zostało już powiedziane są wskazane. Oczywiście można powiedzieć, że jakie pytanie taka odpowiedź. Jednak pytanie adr nikogo nie obrażała a Twoja odpowiedź Patryku tak. Także może warto przemyśleć odpowiedź zanim coś się napisze.
Judaas napisał(a):Nie ma głupich pytań ... Znasz to przysłowie?
1. To nie przysłowie, tylko powiedzenie Wink
2. Fakt, nie ma głupich pytań, ale są za to pytania źle postawione i to takie było. No bo kto odpowie czy zdejmowanie błotnika ma sens czy nie?

adr napisał(a):Do tej pory cały czas jeździłem z tylnym blotnikiem(sigma hammer). Jak wedlug was wplywa ten element na estetykę roweru(chodzi mi o jazdę z nim w słoneczne bezdeszczowe dni). Czy gdy jest sucho zdejmować go?
Równie dobrze można zapytać czy rower ze stopką wygląda estetycznie i czy warto ją zamontować, albo zapytać czy zdejmujecie światełka jak jeździcie tylko w dzień czy też można jeździć z założonymi. Na takie pytanie nigdy nie będzie dobrej odpowiedzi. Wszystko kwestia gustu, np. ja zdejmuje błotniki jak mi nie są potrzebne, a światełka tym bardziej. Inny uzna, że olewka i będzie jeździł, a innemu się będzie wręcz to podobać i specjalnie zostawi. Czy do tego trzeba aż tworzyć wątek? Można było równie dobrze zapytać mamę, albo kumpla z klasy, odpowiedź byłaby równie wiążąca. Dlatego taka reakcja, a nie inna.
KermitOZ, Wiem że temat trochę bez sensu więc czy mogę prosić o jego usunięcie ( nauczka na przyszlosc) :-D
Ps dlaczego nie można usuwać swojego tematu jesli ktos odpowie? Pozdr.
Żeby były dowody na to, że taka wymiana poglądów była Wink Nie pisz posta pod postem. Używaj opcji edycji, jeżeli Twój post jest ostatni, a stwierdzisz, że masz coś jeszcze do dodania Smile
KermitOZ napisał(a):1. To nie przysłowie, tylko powiedzenie Wink

O żesz... Ty na serio? Confusedhock:
Jakie odpowiedzi, taki poziom...
Stron: 1 2