Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: LUBLIN - CZĘSTOCHOWA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, czy ktoś mógłby mi doradzić bezpieczną trasę z Lublina do Częstochowy? Chodzi mi o trasę "na raz", bez noclegów i w miarę najkrótszą. Z góry dziękuję Smile
kwiatuch napisał(a):Witam, czy ktoś mógłby mi doradzić bezpieczną trasę z Lublina do Częstochowy? Chodzi mi o trasę "na raz", bez noclegów i w miarę najkrótszą. Z góry dziękuję Smile
Polecam trasy Pielgrzymki. Oczywiście na św Krzyż nie musisz zajeżdżać :-D
http://pielgrzymka.rowerowylublin.org/?page_id=682
Dzięki Jurek. Będę musiał jednak przekroczyć Wisłę w Annopolu, gdyż mam zamiar jechać w nocy, to znaczy w nocy będę przekraczał Wisłę, a przeprawa promowa w Solcu jest czynna od 7.00, o ile się nie mylę.
kwiatuch, kiedy lecisz?
wybieram się jakoś w maju, jeszcze nie wiem dokładnie kiedy
kwiatuch napisał(a):Będę musiał jednak przekroczyć Wisłę w Annopolu,
Z Lublina do Annopola polecam trasę przez Urzędów, Księżomierz. Później przez Opatów, Łagów do Daleszyc a dalej trasą pielgrzymki.
mariobiker napisał(a):
kwiatuch napisał(a):Będę musiał jednak przekroczyć Wisłę w Annopolu,
Z Lublina do Annopola polecam trasę przez Urzędów, Księżomierz. Później przez Opatów, Łagów do Daleszyc a dalej trasą pielgrzymki.

Dzięki Smile
Jak będziesz już znał dokładny termin wyjazdu to zapodaj go ;-) Może ktoś się skusi choćby na jakąś część trasy :-D
Czy musi być ;na raz; ? pokonanie trasy w dwa dni jest dla mnie dobrą opcją. Czy byliby chętni na taki wyjazd ?
pytanie o trasę ok,
ale czemu temat został przyklejony!?
Stron: 1 2