Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 13.04 - ŚLR Daleszyce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Hej

Jeśli ktoś startuje w ŚLR w barwach Rowerowego Lublina i chce mieć zniżkę 10zł na Daleszyce (czyli wychodzi 50zł Master, 40zł Fan) to proszę o rejetrację na stronie organizatora, wybór drużyny "www.RowerowyLublin.org" i przelew do poniedziału do wieczora (przelew zrobię we wtorek z rana) oraz do kompletu PW z imieniem i nazwiskiem i informacją, że ktoś przelał kasę. Jeśli ktoś mi już robił przelew to numer konta bez zmian, jeśli nie to zapraszam na pw po numer konta Smile

Pozdrower
Grzesiek
Cześć, jak znalazłoby się miejsce na transport + rower to ja się piszę.
Start w barwach RL, jak najbardziej tylko potrzebna byłaby koszulka (xl) :-)
My mamy komplet, a właściwie nadkomplet, więc potrzeba kogoś z drugim autem.
Ja mógłbym kogoś zabrać ze sobą, ale nie mam bagażnika rowerowego. Swój rower zabiorę i ewentualnie do 3 osób.
Ale to jest opcja 3+3 bez bagażnika czy przy ewentualnym pożyczeniu bagażnika? A może to opcja 3+1, bo tak to też można interpretować. Mam 2 osoby chętne, które by się chciały zabrać.
W moim aucie producent nie przewidział relingów dachowych :-( nie mam też haka wiec mogę kogoś zabrać, ale bez roweru. Swój rower zabieram na klapę. Mam taki bagażnik ale tylko na jeden rower.
W ostateczności dałoby się z tym jakoś zakombinować, ale może uda się jakoś inaczej Smile Dzięki, w razie czego się odezwę Smile
Gdyby ktoś chciał jechać w sobotę i tam przenocować,mogę zabrać 1 osobę ,albo sam rower.
Zrobiłem właśnie przelew za siebie, Tomka, Dawida, Jacka, Staszka, Pawła i Agę, widzę, że Daniel też przelał, a Mikołaj się jeszcze namyśla Smile Duży skład się szykuje z RL.
Mam nadzieję ,że nie dam bardzo ciała xd
Stron: 1 2 3 4 5