Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Małe sprostowanie drogie Panie:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W wyniku małego zamieszania z godziną DreamTeam zmienia godzinę ustawki na 18.30 miejsce *************** pozostaje bez zmian.

Gwiazdki* są dla Mamuta77 bo chciał żeby pisać jakimś szyfrem :mrgreen:
Orientujemy godzinę, miejsce i kiecki ;-) do zobaczenia **************** :-D
Bez odbioru.
DreamTeam napisał(a):... *************** ...

Lidl przy Nadbystrzyckiej?
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem :-P
Jako, że zostałam wszem i wobec posądzona o bycie "konfiturą" Barta :-D - objaśniam :

- kask mój do charakterystycznych należy
- kierowcy rowerów ( w postaci Barta i KermitOz'a przedstawiającego się "PREZES" ) koczują w zaułkach pod moją pracą i kontrolują moje trasy dojazdu na TBU
- jestem bezczelnie śledzona i jeszcze mają mi za złe, że kluczę
- czuję się obserwowana i zostaję zmuszona do kamuflowania się w sposób bliżej mi jeszcze nie znany, ale to kwestia wyobraźni
- kolejnym razem wychodząc z pracy, objadę całą starówkę w poszukiwaniu szpiegów :-)


Generalnie rzecz ujmując z dzisiejszego wieczoru wyniosłam dobry humor i pochwałę od PREZESA za dwukrotny hardcore w przeciągu trzech minut :-D

Dzisiaj było świetnie, siedzę tu i nie mogę przestac się śmiac ;-)
Napisze tylko jedno słowo PORAŻKA :mrgreen: Drogie Panie nasze TBU przestaje być TBU. Nie ma znaczenia kto nas wsypał i komu. Musimy coś z tym zrobić :-D
Drogie Panie następnym razem to nie żadne sukieneczki, kolorowe paseczki czy kaski w kwiatuszki ale spodnie i bluza moro plus czarny kask 8-) Wojna się właśnie zaczeła i musimy pokazać kto jest górą :mrgreen:
Inula napisał(a):jestem bezczelnie śledzona i jeszcze mają mi za złe, że kluczę
Ale cośmy się uśmiali przy tym śledziku to głowa mała Big Grin

Inula napisał(a):zostaję zmuszona do kamuflowania się w sposób bliżej mi jeszcze nie znany, ale to kwestia wyobraźni
Kombinuj dziewczyno... ;D

Inula napisał(a):Dzisiaj było świetnie, siedzę tu i nie mogę przestac się śmiac ;-)
Wystawić fakturę czy może być paragon? Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Proponuję przekwalifikowanie TBU na MPWiK - Męskie Poszukiwania Wrażeń i Kobiet.

Sodomnia i Gomornia moje Panie :-D
DreamTeam napisał(a):wojna się właśnie zaczeła i musimy pokazać kto jest górą :mrgreen:
Dziewczęta :-D :-D :-D , nie ma co się tak spinać :mrgreen: , wiadomo kto był, jest i będzie górą ;-) , zaprawdę powiadam Wam, dajcie spokój, co byście nie robiły i tak nie macie szans, tak czy siak ;-) i tak będziemy z wami jeździć, bo naprawdę, baaaaaaaardzo was lubimy!!!!! :lol:

KermitOZ napisał(a):Inula napisał/a:
jestem bezczelnie śledzona i jeszcze mają mi za złe, że kluczę

Ale cośmy się uśmiali przy tym śledziku to głowa mała Big Grin
O tak!!! dawno się tak nie ubawiłem!!! :lol:
DreamTeam napisał(a):Drogie Panie nasze TBU przestaje być TBU.
No to raczej nie nasza wina, że się nie potraficie zakamuflować Big Grin Imo to specjalnie wymyślacie takie beznadziejnie łatwe do znalezienia miejsca jak parking pod LIDLem i podajecie godzinę i datę tylko po to, żeby Was można było znaleźć!

DreamTeam napisał(a):Musimy coś z tym zrobić :-D
To niewątpliwie, pytanie tylko czy chcecie Tongue

Btw: dobry sport takie rozkminianie gdzie i kiedy by się tu ustawić, żeby Was złapać. Zaczyna mi się naprawdę podobać Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2