Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: rama, mostek, sprężyna, damper
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
-mostek Race Face Evolve AM praktycznie nie używany (jedna jazda). Stan idealny (ślady po rurze sterowej na wewnętrznych powierzchniach). 31.8, 90mm długości (gratis czerwony top cap dartmoora). Mostek w oryginalnym pudle z instrukcją.
Cena 110 zł

-sprężyna Manitou 400x2.0 do damperów Swinger 6 way i DHX, sprężyna jest nieużywana. Posiada niewielkie ryski od składowania.
Cena 70 zł

-Fox Vanilla R 06 (7,875"x2") ze sprężyną 600x2.35 oraz tuleje do ramy Kona Coiler. Przydałby się jej serwis. Mogę takowy zrobić u znajomego w Warszawie. Jeśli ktoś sam chciałby zanieść do serwisu (żeby mieć pewność że takowy został wykonany) to mogę dać namiary. Serwis oczywiście z napełnianiem azotem (a nie jak niektórzy robią z powietrzem). Damper nie cieknie ani nic się z nim nie dzieje ale serwis nie był robiony już dłuższy czas. Do wymiany nadają się też ślizgi między damperem a tulejami (koszt nowych w cult bikes to 20 zł) ale od biedy jeszcze trochę pojeżdżą. Koszt tulei do innych ram to 30 zł w Cult Bikes.
Cena po serwisie 330 zł

-rama Kona Caldera 06 w rozmiarze 18". Rama to hardtail do lekkiego enduro. Wytrzymała. Kolor złoty. Kilka otarć lakieru od kamieni, kabli i łańcucha. Na życzenie mogę te ślady zamalować u lakiernika samochodowego. Żadnych wgniotów czy pęknięć. Do ramy mogę dodać za dopłatą stery FSA Pig DH PRO w idealnym stanie.
Cena 350 zł
Ramę sprzedaję bo jest na mnie trochę za mała, a mam okazję kupić większą. Rama wciąż jest na gwarancji (do lipca 2011) w ski teamie. Posiada otwory do montażu bagażnika jeżeli ktoś chciałby wybrać się z nią na sakwy.