Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.04, 18:15, DK Węglin (ul. Judyma/Lipniak)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
30km rekreacyjnej jazdy, wjazd do Lublina ulubioną przez wszystkich ul. Raszyńską Big Grin Start punktualnie, powrót po zmroku, więc lampki obowiązkowe. Zapraszam Smile
Ustawka niemalże pod samym domem - wypada się pojawić choć na parę kilometrów, bo pewnie wyruszę wcześniej i tak sobie wycyrkluję trasę, żeby o 18.15 pojawić się na starcie.
No Damian, to ja robię ustawkę pod Ciebie, a ty piszesz, że tylko na kilka km? Big Grin Przed 20 będziesz na pewno w domu Smile
KermitOZ napisał(a):No Damian, to ja robię ustawkę pod Ciebie, a ty piszesz, że tylko na kilka km?
O jacie, sam Prezes robi ustawkę pode mnie :mrgreen: Jak tak, to wprost nie wypada zrywać się wcześniej :mrgreen:
KermitOZ napisał(a):Start punktualnie, ... Zapraszam Smile

Panie daj tolerancję 10min na + dla pracujących.
ArtiArt napisał(a):Panie daj tolerancję 10min na + dla pracujących.
Sorry, dla pracujących jest 15 min tolerancji, czyli jak ktoś kończy o 18, żeby dał radę dojechać Wink
Pierwszy :mrgreen: Miałem zerwać się wcześniej, no i się zerwałem - a raczej zrobiła to za mnie szprycha po 6km od startu :evil: Jutro rower wędruje do serwisu po jakieś nieco mocniejsze kółko.
Pierwszy (nie licząc tych, co to dostali karę za to, że chcieli się wcześniej zerwać Wink) Big Grin

Dzięki wszystkim za lajtową ustawkę na początek tygodnia, pogoda wyśmienita, więc mieliśmy przyjemność z jazdy Smile Jakby to kogoś interesowało to 31km w 1:30.
Ja również dziękuję za wspólną przejażdżkę. Choć to, co u nie których jest lajtem, to u mnie było niezłą tyrką. Ale w takim sympatycznym towarzystwie dałem rady uff.

Jako że nasz potencjalny fotoreporter urwał się razem ze szprychą zdjęć nie ma ale za to jest TRACK

Pozdrawiam i do następnej.

PS. W końcu Prezes zaczął pracować to i godzina jakaś ludzka :mrgreen:
Dzięki, właśnie tego potrzebowałam Smile
Stron: 1 2