Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Hak przerzutki tylnej, problem z doborem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

rozchrzanił mi się hak przerzutki tylnej wraz z łańcuchem... teraz nie mam pojęcia jaki hak dokupić, da się to jakość sprawdzić? Starego nie mam, tylko kawałek który został. Rower to KTM Ultra Flite, wspomoże ktoś? Smile
Musisz zrobić dokładne foto miejsca, gdzie hak jest montowany i szukać na allegro, tam jest sporo aukcji z hakami, są takie aukcje, gdzie jest bardzo dużo modeli, musisz oglądać i dopasowywać, innego wyjścia nie ma. A najlepiej to by było mieć foto haka.
terragady napisał(a):Starego nie mam, tylko kawałek który został. Rower to KTM Ultra Flite
Porównaj tę część która Ci została ze zdjęciem na aukcji http://allegro.pl/hak-przerzutki-m-kona ... 78227.html
ok już dorwałem, miejmy nadzieje że to taki. Napisałem do sprzedawcy co się reklamuje że ma 300 modeli na allegro haków, powiedział żeby dokładne zdjęcie mocowania na ramie mu zrobić, zrobiłem i powiedział że ma taki, cała przyjemność z wysyłką 20 zł mnie wyszło więc nie majatek, 1/4 tego co łańcuch Wink